Video Oyun Dünyası

Baldur’s Gate demişken ayın 27’sinde 3. oyunun oyuniçi videosu yayınlanacakmış. Umarım efsaneye yakışan bir oyun olmuştur.

3 Beğeni

Sonunda güzel bir haber :slight_smile:

2 Beğeni

Oynamayı hiç düşünmediğim bir karakterdi ama bu seslendirme videosundan sonra karakterin kilidini açasım geldi.
C’est la vie

1 Beğeni

Bu sene bitmeden görürüz umarım :pray: :pray: :pray:

1 Beğeni

Ama bazı sitelerde kensai/mage dual class yapıp solo takıldım diye yorum atanlar var.

O zaman doğrudur hocam. Buna engel iki şey olabilir ya ırkınız insan değildir ya da karakterinizin intelligence veya strsi kensai/mage olmaya yetmiyordur. Yanlış hatırlamıyorsam dual class için minimum stat değerleri vardı. Başka bi şey aklıma gelmiyor. Nette mutlaka walkthroughlar vardır.

Bak bu olabilir. Çünkü mage devam edeceğim diye wisdom ve intelligence kısmını 18 yapıyordum. Str ise 14 te bırakıyorum.

Uzun zamandır böyle gülmemiştim.

5 Beğeni

Biraz eskimiş olsa da sorayım: Nier Automata oynamış olan var mı? 2. kez bitirdim ve sanırım oyun yeni başladı :sweat_smile: nasıl bir oyundur bu diye hala hayret ediyorum…

1 Beğeni

Daha çok bitireceksiniz. :grin:

Başlarını biraz oynamış ama sıkıldığım için bırakmıştım. Şimdi bu yorumları görünce acele mi karar verdim acaba diyorum.

Çok çok enteresan bir oyun… Sıkıcı olduğu doğru, ama çok enteresan… Japon RPG’ler gibi, tutorialı 30 saat sürüyor :smile:

1 Beğeni

Oyuniçi videolarını izlemiştim ilk çıktığı zamanlar, Enis Kirazoğlu da övmüştü bayağı ama o dönem sabredemedim sanırım. Bir ara yine deneyim.

Zorluğu nasıl acaba? Persona 5 ile Nier Automata almak istiyorum ama kararsızım.

Doğru build ile ölmek çok zor… Ama belli bölümler bullet-hell shooter denen tarzda olduğu için bazı oyuncuları zorlayabilir… Easy mode’u var ama…

Çok zor değil o zaman. Persona’nın tarzı da çok hoşuma gidiyor, ben alayım en iyisi.

2 Beğeni

Persona 5 hiç tarzım olmamasına rağmen o kadar övüldü ki oynayasım geldi.

Ben de birçok kez bitirdim.Çok güzel bir oyun,ön sipariş vermiştim.‘Nier’ in başka oyunları da var,eski oyunlar;ama onlar da güzeldir.Ayrıca,oyunun-Nier:Automata’nın- öncesini anlatan ve dünyanın nasıl o hale geldiğini özetleyen bir hikâyesi de mevcuttu sanırım.

Hem 'Persona 5’i hem de 'Nier:Automata’yı mutlaka oyna.İkisi de çok iyi oyunlar.

4 Beğeni

Yorumsuz