Video Oyun Dünyası

AAA, bağımsız, yeni çıkan/çıkacak oyunlar, güncellemeler, dlc’ler, konsol/pc her türlü oyun platformları, firmalar, geliştiriciler, kısacası oyun dünyasını ilgilendiren her türlü haberi burada paylaşalım ve tartışalım.

4 Beğeni

Bu başlığa en çok sevinenlerin başında geliyorum :kalp:

3 Beğeni

Bu oyundan hiç beklentim yok. Çok düşük bütçeli gibi duruyor. 1 ve 2’yi zamanında keyifle oynamıştım, yer yer sıkıldığım kısımlar olsada. Ama bunda grafiklerde bir tutarsızlık, animasyonlarda sıkıntılar ve hikâyeye dair bir şey görmediğimizden oyun patlayacak gibi geliyor.

2 Beğeni

PoE hakkında düşünceleriniz neler? Aramızda oynayan var mı, merak ettim.:smiley: 2. nin tanıtımı bile heyecanlandırdı beni :smiley:

1 Beğeni

Bence an itibariyle piyasaya düşmüş en iyi oyun Kingdom Come : Deliverance. Şaka maka 2 senedir bekliyorum oyunu. Ama bazı optimizasyon sorunları varmış, o yüzden azıcık patchlesinler diye bekliyorum. Tabi bu ay kredi kartından yeterince oyun harcaması yaptığım gerçeği de var…

5 Beğeni

http://oyungezer.com.tr/haber/52459-steam-e-kdv-geldi

Mesela Cuphead daha önce 31 liraydı, hâlâ öyle. Ki bu da daha önce yapılan “Vergiyi tüketici ödemeyecek” açıklamasıyla uyumlu bir durum.

Şimdilik durum böyle, ancak ileride belli olmaz etkileri.

Ekleme:

2 Beğeni

Shadow of the Tomb Raider’dan kısa bir trailer geldi.

1 Beğeni

Uzun zamandır bekliyordum bu oyunu gerçi bir türlü alıp 1 -2 yi oynaya adım çok pahalı.

1 Beğeni

İndirimde yakalarsan ikisi de gayet uygun. En azından birinci oyunun 10 lira civarına kadar düştüğünü hatırlıyorum.

1 Beğeni

Yapma be ve tüh kaçırdım

1 Beğeni

İki üç aya yaz indirimlerinde tekrar düşer o fiyatlara.

1 Beğeni

1 senedir bilgisayarımda Rise of the Tomb Raider yüklü . Bir ara oynarım bir ara oynarım diye diye yenisi ile karşılaştım şimdi.

1 Beğeni

Hayırlı uğurlu olsun.

2 Beğeni

Fallout 76 çıkıyormuş .Oyunun mobil oyun’mu yoksa video oyun’mu olacağı bilinmiyor.

1 Beğeni

Online & multiplayer & hayatta kalma olacağı dedikodusu dönüyor, içerden insanların dedikodusuymuş. Ben demedim IGN diyor, onlar da Kotaku’dan görmüş.

Trailer’da “Kavga sona erip, nükleer atıklar(fallout) geçtiğinde yeniden inşa edeceksiniz.” demesinden “Reclamation Day” kutlaması göeünümünden ve yine “Vault 76 geleceğimizdir.” demesinden yola çıkarak şahsi fikrim online çok oyunculu & hayatta kalma & inşa olacağı yönünde. :smile:

2 Beğeni

Oyun piyasasının gittiği yöne ve bir önceki oyuna bakarsak çok mantıklı. Epey tepki almıştı Fallout 4, içindeki crafting ve inşa işlevlerinden ötürü. Bir yanda BR türünün kısır dominasyonu, öbür yanda mantar gibi türeyen survival oyunlar; ikisini birleştirip özgün bir şey çıkartabilirler belki ortaya.

4 Beğeni

Bethesda koskoca Fallout ismini nerelere düşürdü, mahvetti güzelim RYO efsanesini. Sadece adı kaldı, yastayım… :frowning:

3 Beğeni

Battletroyale tarzı bir şey olmaz umarım ya. Moba, shooter ve battleroyale tarzı online oyunlara hiç bulaşamayan bir insan olarak üzülürüm. Rust gibi, DayZ gibi olacak demişler aaıl dedikoduyu çıkaranlar.

Bu arada Assassin’s Creed sızmış derken resmen açıklamışlar, işe giderken serviste hypelandım ehere

2 Beğeni

Evet o dedikoduyu ben de gördüm .Bilgiyi veren kişi daha önce fallout un senaryosunu sızdıran kişiymiş.

1 Beğeni

https://www.cizgiroman.com/fallout-76-hakkinda-bilmeniz-gerekenler.html

1 Beğeni