Witcher'da Geralt'ı Canlandıracak İsim Belli Oldu: "Henry Cavill"

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: Witcher'da Geralt'ı Canlandıracak İsim Belli Oldu: "Henry Cavill" – Kayıp Rıhtım

image

Witcher hayranlarının beklediği haber geldi! Netflix tarafından açıklanana göre Rivyalı Geralt rolü Henry Cavill’e emanet edilecek. (DEVAMI…)

4 Beğeni

Sizce nasıl olur

1 Beğeni

dönen tekme atarım, olmaz.

1 Beğeni

Olmuş diye biliyorum. Bu adam da her role benziyor Rabbim yaratırken dur biraz daha uğraşayım demiş gibi.

benedict cumberbatch olsa çok farklı ve efsanevi olabilirdi bence.

Kötü oyuncu değil yalnız daha iyi seçenekler varken olmasının tek sebebi gündemde olan bir oyuncu oluşu ve prim bence.

1 Beğeni

Rolü istediğini belirtmiş olması da iyi bir etken bence.

Mads Mikkelsen baya iyi olurdu bence.

3 Beğeni

Bir de ben biraz Henry Cavill’i geek bir insan olarak biliyorum. Belki yanlış biliyorumdur ama bunun da etkisi olmuş olabilir.

Superman çr falan okuyordu sanki o yanlış hatırlamıyorsam.

Bu iş yatar bence, ama tam olarak oyunculuğunu görebilmemiz için bir fırsat yok elimizde. Bu fotoğrafla her şeyi kafamızda canlandıramayız.

Orası öyle görmeden tek fotoğrafla belli olmaz bu işler.

1 Beğeni

Henry Cavill’in oyunculuğunu pek sevmem ama The Witcher oyunlarına ve kitaplarına hayran olması büyük bir artı. En azından Geralt’ın nasıl olması gerektiğini biliyordur ve ona uygun rol yapacaktır. Daha önce dizilerde de yer almış ayrıca. Ne demiş ünlü şair? Hayırlısı be gülüm…

1 Beğeni

Aynı konuyu ben öncese atmıştım niye kaldırıldı ?

O zaman, Cavill’ın projeye dahil olma olasılığına istinaden:

Ortaya attığım kehanet doğruysa, dizi iyi çıkacaktır. Kehanetime inanın. Yapımcılar, siz de inanın, ona göre kehanetimi boş çıkartmayın :sweat_smile:

3 Beğeni

Oyunculuğunu sevmem . Bana fazla durgun geliyor sanki hayatının son günüymüş gibi rol yapıyor .

O zaman hayatının rolünü kapmış olabilir :smile: :smile: Geralt’ın hep durgun olduğunu ve Witcherların yarın ölecekmiş gibi yaşadığını düşünürsek :stuck_out_tongue:

5 Beğeni

Maul Cosplay’in bu olay için çektiği esprili videoyu izlemeye davet ediyorum sizi :slight_smile:

3 Beğeni

tumblr_moqujmsIaM1qzcakzo3_250

tumblr_moqujmsIaM1qzcakzo1_250

tumblr_moqujmsIaM1qzcakzo2_250

tumblr_moqujmsIaM1qzcakzo4_250

1 Beğeni

Netflix madem çok büyük bir işe kalkıştı … Kalkmak zorunda bu işin içinden ! Nedeni ise koskoca The Witcher fanı var bekleyen… Dizisine çıkmasına çok sevindim yalan yok. Geralt rolü dogrumu zamanla goruruz. Biliyorum alakası olmayacak belki ama oyundaki geraltın sesini bi sekilde aktarabilirseler varya al sana harika geralt olur. Neyse hakkımızda hayırlısı bakalım. Netflix boşa cıkarma bizi lütfen… Güveniyoruz sana :slight_smile: Yen Triss ve cirinin ufaklık hali bakalım km olucak. :slight_smile: Tabi ilk sezonda Ciri olur mu bilmiyorum. Bekleyip göreceğiz.Umudum var diziden insallah yanılmam.