Yapay Zekâ Desteğiyle Benzersiz Çizimler Hazırlayın!

Sınırlı bir biçimde bedava ama benim sayısız mailim var yani beleş kullanabilirsin. Midjorney yaz oradan discorda giriyorsun komut vererek belli şeyler yazıyorsun sonra yapay zeka kafasına göre çiziyor.

1 Beğeni

5 Beğeni

4 Beğeni

Muhteşem bir siteymiş, bayıldım ortaya çıkanlara :kalp:

Ben de şöyle arattım: girls in science fiction, cyberpunk, girl with glasses, landscape, ancient city, 80s, sky, blue and pink, lady gaga, stars

7 Beğeni

Henüz görmeyenler olduysa diye şunu da şuraya bırakayım. Daha şimdiden böyleyse, 10 yıl sonrasında neler olacağını gerçekten merak ediyorum.

2 Beğeni

Neredeyse 3 yıllık Artbreeder maceram sonrası yeni bağımlılığım olarak 1.5 aydır kullanıyorum. En son sadece bir günlüğüne insanlara göstermek için beta versiyon gelmişti fakat ben deneyene kadar çoktan süresi dolup kaldırılmıştı. Geçtiğimiz günlerde beta yeniden herkese açık olarak geldi ve görsellerin kalitesi gözle görülür bir şekilde arttı. İnsanlar üzerinde hem yakından hem de uzaktan gözle görülür bir geliştirme var ve alay konusu olan acayip görünüşlü eller büyük oranda iyileştirilmiş durumda. Yine de düzgün bir şekilde kılıç tutan karakter yaptırmak imkansıza yakın.

Buradan prompt için yazılabilecek terimleri bilmiyorsanız yardım alabilirsiniz.

Betayı deneyimleyebilmek için prompt sonunda --test veya photorealism içeren bir şey yapmak istiyorsanız --testp kullanmanız gerekmekte.

Yüzü veya gözleri bozuk duran karakterleri düzeltmek için onlarca yapay zekâ sitesi bulunmakta fakat bir şey indirmeden tek tıkla çözüme ulaşmak isterseniz burayı önerebilirim.

6 Beğeni

Tony Soprano harika olmuş, elinize sağlık. :slight_smile:

2 Beğeni

Arkadaşlar, Dall-E sonunda herkesin kullanımına açılmış. Şu adresten kaydınızı yaparak doğrudan kullanmaya başlayabilirsiniz. Yine de belli bir sınır var, ona göre harcayın kredinizi derim.

Şu anlık çok fazla kurcalayamadım ama, İzak Babel’in şu aşağıda gördüğünüz fotoğrafı vardı elimde, kapak arka planı tasarımı için gerekiyordu ama kullanılacak gibi değildi dar çerçevesinden dolayı:

Ve bakın, çok basit komutlarla birkaç saniye içerisinde bu fotoğrafı nasıl genişletti:

Farkındayım, hâlâ gidecek çok yolu var. Ama şu an bile harika duruyor. Üzerinde küçük düzeltmelerle her türlü kullanılabilir hale gelmiş diyebilirim. Midjourney’deki gibi sıfırdan illüstrasyonlar da üretebiliyorsunuz elbette, ama geçmişin kıyıda köşede kalmış bu tarz fotoğraflarını veya çizimlerini yapay zekânın nasıl genişletebildiğini ve sınırları aştığını görmek hayranlık uyandırıcı.

3 Beğeni

5 Beğeni

Bir proje için lazımdı. Iron Maiden albüm kapağı gibi oldu ama olsun gayet güzel :slight_smile:

5 Beğeni

3 Beğeni

Gerçekten aşırı hızlı ilerliyor ve paylaşılan her şey çok güzeller. En son Sora duyuruldu. Bir YouTube kanalında, adını hatırlamıyorum, yakında belki de kitapları filme çevirebileceğiz demişti adam. Gerçekten de çok iyi olurdu. Orijinaline sadık bir film.

2 Beğeni

Şuradaki çizimleri yapay zekânın tornasından geçireyim dedim. Çoğu güzel olmadı ama birkaç tane hoş parça ortaya çıktı:

Olmayanları da reels olarak attım, merak eden varsa. :stuck_out_tongue:

2 Beğeni

Rand al’Thor

Moirane Damodred

Nynaeve

Min Farshaw

Elayne Trakand

Lanfear

Zaman Çarkı çizimlerimin üzerinden yapay zekayla geçtim.

7 Beğeni