Yapı Kredi Yayınları Modern Klasikler Serisi

12464826627

Son kitaplarla böyle bir düzen çıktı. Düzenleme uzunlamasına yapılmış.

7 Beğeni

Guermantes Tarafı’nı eklememişsiniz. :sweat_smile: Onun da kapağı eklenmişti.

1 Beğeni
  1. sırada Guermantes.
1 Beğeni

İlk başta yoktu. Sonradan eklemiş arkadaş. :pray:t3:

2 Beğeni

Yeni kapak

4 Beğeni

Yeni Kapaklar
https://www.yapikrediyayinlari.com.tr/montauk.aspx

https://www.yapikrediyayinlari.com.tr/beton.aspx

4 Beğeni

Cogito kitapları gibi düz renk yazar - kitap ismi yazsalar daha güzel olurdu YKY Modern kapakları

1 Beğeni

Yeni kapaklarda eleştirdiğim tek şey tutarsızlık. Bazı yazarların kitap kapakları birbiriyle tutarlı, örneğin Philip Roth, Faulkner, Hesse gibi ama bazı yazarların her kitabı farklı kapak dizaynı. Mesela Max Frisch ve Sadık Hidayet.

1 Beğeni

Şu tasarımı ben yapsam çaldığım hiçbir kapıyı açmazlar.

5 Beğeni

İyi ki genelde vefat etmiş yazarların kitaplarını basıyorlar bu seride. Yoksa kapakları görünce kalp krizinden de gidebilirlerdi.

10 Beğeni

2015 model telefonumla, işe yaramaz programlar kullanarak inanılmaz tırt kitap kapakları yapardım. Kötü fontlar, kolajlar, ünlü yüzler falan. Şu kapaklara bakıyordum da kendi yaptıklarım şahesermiş. :roll_eyes:

2 Beğeni

Bir Boris Pasternak Hikaye diye okudum kitabın adını ama öyle değil sanırım.

2 Beğeni

Bir Erkek Olarak Yaşamım (Yeni Kitap)
Goethe Öleyazıyor (Güncellenen Kapak)

6 Beğeni

Serinin yeni kitabı John Williams’ın Ulusal Kitap Ödüllü “Augustus” romanı olacak. Yakında görürüz kapağını. :pray:

4 Beğeni

Yapı Kredi’nin kapakları beni intihara sürükleyecek.

6 Beğeni

Çok merak ediyorum. Bu kapağı yapan arkadaş acaba kitabı okudu mu? Sonraki aşama galiba kapağa bir fare resmi koymak… Bir kapakta içeriğin genel havası olmalı.

5 Beğeni

Arada birkaçı hoş olmakla beraber çoğu bienal afişi gibi duruyor.

4 Beğeni

Bu yine fena olmayanlarından aslında. Kapak kitapla ne kadar alakalı bilmiyorum ama kendi başına bir tasarım olarak ‘meh’ seviyesine ulaşmayı başarmış. Serideki kapakların geneli için bu büyük bir başarı.

1 Beğeni

İyi ki siyah kapak almışım geçen ay… Siyah kapak arıyorsanız bağımsız kitabevlerine mutlaka bakın.

1 Beğeni