Yarım Kalan Animeler

Hunter x Hunter, Bizörk(Berserk) ve Claymore. Benim için bunların yeri ayrı keşke devamı gelse.

3 Beğeni

Ben animeye başladığımdan beri claymore izleyeni geçtim bilen adam bile bulamazken burada herkes biliyormuş maşallah. :smiley:

2 Beğeni

Kesinlikle Kimera arcı işlerin hunterxhunter açısından ciddileştiği arc bence.Cidden sert bir hikaye ve sonla devam ediyor. Meruem karakteriyle bile bir süre sonra empati kuruyorsunuz :pensive: Togaşinin çizimleri inanılmaz kötü hikayesini yazıp çizimi karısına falan yaptırsa keşke. En son okuduğum bölümlerde Kurapika vardı diye hatırlıyorum o kadar uzun süre oldu ki okuyalı… Hala en sevdiğim olarak hxh devamını en çok beklediğim anime :pray:
Şuraya şu meşhur fotoyu da bırakayım :grimacing:
resim

3 Beğeni

Muhtemelen herkes duymuştur, Bleach: Thousand Year Blood War Arc gelecek…Sanırım 2021 yılındaydı.

2 Beğeni

Hunter x hunter’ı karıncalar ortaya çıktıktan 4 bölüm sonra bırakmıştım. Dayanamadım şahsen. Devamını izle diyen çok oldu ama izlemedim. Berserk ve claymore’u ise o kadar çok duydum ki animesini izlemeden önce mangasını okuyacağım…

3 Beğeni

Mangasını okursan animesi yavan gelebilir, önce animeyi izle bence. Tabii animesini izlemek zorunda da değilsin o ayrı. :grin:

1 Beğeni

Muhtemelen bir ben duymadım :slight_smile: güzel habermiş.

1 Beğeni

Hikayede şöyle şöyle olacak desin karısına versin o çizsin yayınlansın daha iyi. O orman çizimleri nedir hele Togashi’nin karalama yapıyor resmen :rofl: Karınca arcı için bir şey diyemeyeceğim çünkü katılmıyorum zevkler ve renkler bence en kötü arctı izlediğim, verdiği mesaj basitti uzattı da uzattı gibime gelmişti bir sümüklü kız için :rofl: Bazı yerlerin uzadığına katılıyorum ama. Ve evet belki o yüzden daha çok sevmişsinizdir ben Hisoka ve özellikle Chrollo’yu beklediğim için hoşlanmamıştım.

2 Beğeni

Ben de böyle düşünüyorum. Kimera arcı duygu olarak çok yoğun ve karakter gelişimlerinin aştığı bir arc. Yeri bende bambaşka. Ben de Meruem ve Komugi’nin ölümüne ek olarak Palm’ın Meruem’in önünde göz yaşlarına boğulduğu sahneyi bir de Gon’un dönüştürülmüş Kite ile yüzleştiği sahneyi asla unutamıyorum.

1 Beğeni

Bu manzara bana greed island’ın sonundaki adamın odasını hatırlattı :rofl:. Nereden ilham aldığını öğrenmiş olduk.

1 Beğeni

Yarım kaldığına en sinirlendiğim anime tabiki HxH. Onun dışında Guilty Crown ve Chobits :frowning:

1 Beğeni

Gon’un Kite’ın iyileşemeyeceğini anladığı sahne de çok güzel bence.

1 Beğeni

Evet evet kesinlikle odalar benzer hatta net hatırlamıyorum ama kendisiyle bir bağlantısı vardı sanki o bölümün :sweat_smile: Böyle bi ortamda çizim yapmak zor olsa gerek. Hunterxhunter’da arc ayrımı yapamıyorum benim için hepsinin yeri ayrı. Hiç izlememiş olmayı ve baştan izlemeyi dilerdim :pensive:

1 Beğeni

Hey gidi digimon :slight_smile:

1 Beğeni

Duymamıştım ben.Çok takip etmiyordum.Sağolun haber için.Sevindim.:grin:

2 Beğeni

4 Beğeni

Xros Wars crossover’ını saymazsak, ülkemizde yayınlanan ilk iki serideki hikaye Digimon Adventure Tri ile devam etti ve bu yıl yayınlanan Digimon Adventure Final Evolution: Kizuna filmiyle sona erdi, onlara gözatmak isteyebilirsin.

Banana Fish yarım kaldı. :confused:
Korku türünde biraz sıkıcı olan başka bir anime izliyordum çok sıkıcı geliyor Banana Fish ile izlersem daha hızlı biter diye düşündüm. Maaslesef çok yanılmışım. Diğer animeyi bitirmeye çalışırken Banana Fish yarım kaldı. Ama yeniden izleyeceğim çok merak ediyorum.

Daha bu hafta yeniden izledim Banana Fish’i. Ne edip ne yapıp bitirin kesinlikle gerçekten.

Korku animesi neydi, merak ettim ?

1 Beğeni

Higurashi no Naku Koro ni adında bir animeydi. İzlerken çok sıkıldım bir de nasıl Banana Fish’i yarım bırakıp bu animeyi bitirdim hâlâ anlamıyorum.

1 Beğeni