YARIŞMALI ÇEKİLİŞ [TAMAMLANMIŞTIR]: Conan - Robert E. Howard

Oyum @Leingrad 'a :smiley:

2 Beğeni

oyum @Can_Yalcin

oy almayan birine vermeye çalıştım maksat çekiliş şenlensin ama ortalık çok karıştı. Kim kaç oy aldı reji bilgilendirsin bizi :smile:

1 Beğeni

Oy alan herkes listeye giriyor ama o kişinin aynı zamanda oy kullanması da gerekli. Eh, alınan oy oranı, dolaylı olarak kazanma şansını etkiliyor tabii ki.

Bilgi tazeleme, oyları beklenen üç kişi kaldı:

@Muhammeddogan,
@Coren,
@Can_Yalcin,

Oy vermek için daha vakit var.

Efendim, tanınan oylama süresi bitti.

Geldik çekilişe ve açıklamaya. Az katılım olduğu için fazla bekletmeye gerek yok. Çekilişi yapar yapmaz, kazananı açıklayacağım.

1 Beğeni

Efendim, oylamaya göre en çok oy alandan en az oy alana doğru- yapacaktık, ama eşit oylar bunu da anlamsız hale getirdi :sweat:

Hem oy alıp hem de oy kullanarak Çekiliş Listesi’ne girmeyi hak kazananlar:

@Leingrad (Dört oy)
@Faust (Üç oy)
@Agape (Üç oy)
@AugusteDupin (Bir oy)
@Husey (Bir Oy)

Çekiliş Numaralarına göre sıralama:

1. AugusteDupin
  2. Agape
  3. Faust
  4. Husey
  5. Leingrad

1 ve 5 sayıları arasında oluşturulan rastgele sayı 3.

Kazanan, 3 numarayla @Faust. Kendisini tebrik eder ve çekilişe katılan herkese teşekkür ederim.

Ayrıca gösterdiğiniz sabırdan dolayı herkese teşekkürlerimi sunarım. Dostlara tavsiyen, tasarladığınız sistemi katılımın yoğun olmasına güvenerek tasarlamayın. Bu çekilişteki gibi olmadık yerden sorunlarla karşılaşır ve karşılatırsınız :sweat: :man_shrugging:

Ve böylece öngörülmemiş aksiliklere göğüs gerdiğimiz bir çekiliş sonuna geldik.

Daha aksamasız çekilişlerle görüşmek dileğiyle, hoşça kalın.

6 Beğeni

Katılım çok ama oy veren yok :slight_smile:

1 Beğeni

@Leingrad kazanamadı mı? Olaaaamaaaz :slight_smile: Hile var :slight_smile: Bence en çok oyu alan kazanmalıydı :slight_smile:

2 Beğeni

Son sözü şansa bırakınca onun hükmü geçerli oldu.

1 Beğeni

En azından kendisinin oy verdiği kişi kazanmış. Şampiyonun seçtiği :slight_smile:

2 Beğeni

Tebrikler @Faust :tada:

Bir an kazanacağım diye aklım çıktı. Eğer kazansaydım gidip vasiyetimi filan hazırlayacaktım. Çok şükür gerek kalmadı. :smiley:

Eğlenmek için katıldığım ve çok keyif aldığım bir çekiliş oldu. @Bay_Karamsar sana çok teşekkür ederim. :baris:

Ayrıca oy veren ince yürekli arkadaşlara da çok teşekkür ederim. :krs: @AugusteDupin @Husey @erdo

6 Beğeni

Haber olsaydı, başlık aynen şöyle atılırdı: “Gönüllerin şampiyonun gönlündeki şampiyon seçildi!”

2 Beğeni

Tam arzuladığım gibi bir eğlence olmadı ama neyse… Bu da kendi çapında bir eğlencecik oluverdi :sweat_smile: Mutlu edebildiysek, ne mutlu bizlere :slight_smile:

2 Beğeni

@Bay_Karamsar Ellerinize sağlık. Gayet eğlenceli bir çekilişti. Devamını bekliyoruz. :clap: :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Tek ben katılsaydım yine bana çıkmazdı :rofl: @Faust’u Tebrik ederim.

@Bay_Karamsar Çok eğlenceli bir çekiliş oldu. Hazırlyanlara ve emek verenlere çok teşekkürler.

3 Beğeni

Oy kısmı uğraştırsada güzel bir çekilişti.
@Bay_Karamsar bu güzel çekiliş için teşekkürler. Çekilişe katılan herkesi ve kazanan @Faust u kutlarım. Dilerim bu güzel çekilişler devam eder.

2 Beğeni

@Husey,

Gönlüm yine de daha fazla kişinin katılmasından yanaydı. Hem, katılım bol olunca doğru orantı neticesinde bolca da oy olacaktı; o hesap yani :sweat_smile: Ne yapalım, elimden geldiğince süreci canlı tutmaya çalıştım :man_shrugging:

@Pyrewrath,

Bakalım, gelecek sefere biraz daha az sorun çıkartan bir şey düşüneceğim :sweat_smile:

@Leingrad,

O kadar şansızlıkta olmaz yahu. Neyse, en azından eğlendirebildik :slight_smile:

@AugusteDupin,

Her şeye rağmen sonunu görebildik :sweat_smile:

2 Beğeni

Ufaklığı hastaneye götürmüştüm (önemli bir şeyi yok, kulağı ağrıyordu). Hastaneden dönünce foruma girdim ve kazandığımı gördüm. Sevindim… Bu tür çekilişlerde genelde şansız biri olduğum için, bir kere daha sevindim…

Herkese teşekkürler…

5 Beğeni

Geçmiş olsun.

Efendim, çekiliş hususunda hepimiz şanssız sayılırız; ta ki çıkana kadar :sweat_smile:

1 Beğeni

Bu etkinliği hazırlayan @Bay_Karamsar 'a özellikle teşekkür ederim.

Çünkü bu etkinlik, çok uzun bir süreden sonra şiir yazmama aracı oldu. Hatta dün de Lovecraft’a adanmış bir şiir yazdım kendimce, onun mitosuna öykünerek…

1 Beğeni

Farkında olmadan iyi bir şeylere vesile olunduğunu öğrenmek güzel. Tabii burada yarışma-çekilişe katılan ve destek veren herkes övgü ve teşekkürde hak sahibidir :blush:

Övgü ve teşekkürler hepimizin :tada:

3 Beğeni