Yazarların My Anime List Hesapları

Burada My Anime List hesaplarımızı paylaşırsak, birbirimizin izlediği tüm animeleri ve verdiğimiz puanları listelenmiş bir şekilde kolaylıkla inceleyebiliriz.

6 Beğeni

İyi fikir bence de. Bu da benim ki

Düzenleme: Link değişimi.

1 Beğeni

Hala eklemem gerekenler var ama bu halini atayım şimdilik :smiley:

My MAL profile: https://myanimelist.net/profile/Nine-ZnT
Girmediklerim var ama…

Kimse şunlara dikkat etmemiş galiba.
Favori karakterler
Favori animeler
Favori seiyuu(seslendirme sanatçısı)
Zaten her birine en fazla 10 tane ekleniyor.

3 Beğeni

İzlemeyeli bayağı zaman oldu ama yine de profil linkimi atayım:

1 Beğeni

Ben böyle bir listem bile olduğunu unutmuştum. En kısa zamanda onları da eklerim :smiley:

2 Beğeni

Turkanime profili atılabilse atardım.

Edit: Buldum, takip listesinde izlemeyi tamamladıkları kısmında ekli çoğu.

https://www.turkanime.net/kullanici/kirara093

1 Beğeni

Gösterilecek öğe bulunamadı diyor :frowning:

Şurada takip listesi var, oraya girince de izleme listesinden izlemeyi tamamladıkları kısmını seçerseniz görünüyor.

1 Beğeni

Aaa, tamam teşekkür ederim :smiley:

1 Beğeni

Forum’da bu kadar anime sever olması gözlerimi yaşartmıyor değil :kalp:

Ben de kendi adresimi vereyim o zaman:

Buna bir ara girişmek istemiştim ancak gerçekten çok fazla zaman alıyor. Yine de sadece izlediğin yapımları kaydedebilmek ve puanlayabilmek bile şu an işe yarıyor benim adıma. Yeni bir animeye başlayacağım zaman özellikle kaç kişi tarafından puanlanmış olduğuna dikkat ediyorum. Bayağı işe yarıyor. Dr. Stone animesine bu şekilde başlamıştım geçen sene.

5 Beğeni

Son yıllarda anime bırakma noktasına geldim ama yine de paylaşayım.

3 Beğeni

Bu aralar pek anime izlemiyorum ama olsun. Hesabımı şöyle şuraya bırakayım önerilere açığım. :hanci:

2 Beğeni

Bokura wa minna kawaiso seversiniz bence. :roll_eyes:

1 Beğeni

Teşekkürler. :smiley: (20 karakter)

Bu da benim anime listem. Şifremi hatırlamak uzun zamanımı aldı. Çünkü en son 2018’de giriş yapmışım! O zamandan beri izleme hızım oldukça düştü. Hatta son 6 aydır hiç izlemedim. Sebebini ben de tam bilmiyorum.

3 Beğeni

Shinsekai Yori animesine 10 puan veren birini görmek güzel :slight_smile: Nedense bu animenin değeri bilinmiyor :frowning:

3 Beğeni

Konusu, felsefesi, karakterleri beni çok etkilemişti. 10 puan vermemdeki en önemli mesele üniversiteye giderken izledim ve Moleküler Biyoloji ve Genetik okudum :laughing: Şiddeti önlemek için genetik manipülasyon yapmaları, esas kıza -adını unuttum- uzun yaşaması için telomeraz aktivitesini öğretmenleri bana müthiş gelmişti.

1 Beğeni

Vay canına! Bu bakış açısı da güzelmiş. Sonuçta anime gelecekte geçiyor, biraz bilimkurgu olması normal. Karakterler arasındaki o dostluk bağı beni çok etkilemişti. Zaten konusu ve felsefesi mükemmel. Ve animenin mükemmel ama sarsıcı bir sonla bitmesi de beni benden almıştı…

1 Beğeni