Yazarların My Anime List Hesapları

Ben iki siteyi beraber kullanıyorum. Daha çok myanimelist kullanıyorum. Arada güncelleme yapmak yerine tekrar taşıyorum anilist’e :joy:
Bu arada myanimelist’e ufak tefek güncellemeler gelmiş. Eskiden sadece masaüstü sürümünde görünen şeylerin bazıları artık mobil sürümde de görünüyor. Bence güzel olmuş.

3 Beğeni

https://anilist.co/user/GkiraraJ/

Bunuda hallettim ama o resim işi ne kadar kanser psikolojim bozuldu resmen. Bir resim seçiyorum güzel diye kabul etmiyor, elim rastgele bir şeye çarpıyor onu kabul ediyor. Bu o kadar güzel değilmiş diye denediklerimi de hep kabul ediyor. En son güzel bir tanesine bu kötüymüş diyerek bastım ve evreni kandırarak seçebildim bir tane.

Kapak fotoğrafı da aynı şekilde çok aşağıda kalıyor.

Ne güzel bunu yapacaktım ama kafalarının ucu göründü sadece.

İstatistikler yeri çok güzelmiş bu arada. Hangi türden ne kadar izlediğimiz filan görünüyor. Beklediğim gibi en çok komedi idi ama ecchi de 107 çıktı moralim bozuldu. :smiley: Tabii çoğu tag olarak bulunduğu için. Mecha da 14 tanecik çıktı beklediğim gibi en az o.

2 Beğeni

Banner için anilist 1700x330 çözünürlük tavsiye etmiş, böyle olmasa bile oraya yüklemeden önce dikdörtgen şeklinde kırpmak lazım.

2 Beğeni