Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Asıl fiyat 37.5 TL. Eskiden %50 demek bayram demekti şimdi ise normal fiyatından kitap almak demek. Gerçi bu her sektörde öyle sadece yayınevlerini suçlamıyorum.

2 Beğeni

Yüzde 50 indirime göre yine de pahalı. Gerçi her şey pahalıyken kitapların da pahalı olmasına şaşmamalı ama yine de mağazadan indirimsiz bir şekilde bu kitabı alabileceğimi hayal edemiyorum :laughing:

4 Beğeni
4 Beğeni
16 Beğeni

İdefixde (ve bir çok sitede) şuan ötüken yayınları %35 indirimle satılıyor. Fırsatlar bölümünde paylaşılan bu kodlarla başka bir hesaptan kendi hesabınıza hediye çeki alarak, daha sonra kendi hesabınızdan tekrar bu kodları kullanarak indirimi %44 ün üzerine çıkarabilirsiniz.

Örnek olarak Bozkurtlar’ı aldım ben, 158 liraya geldi.

Maksimum fayda açısından 175 (270) liralık alışverişi 145’e, 140 (215) liralık alışverişi 115’e getirmek mümkün. Böylece %47 indirim oluyor ötüken yayınlarında.

@BiblofilYouTube

6 Beğeni

Ben BKM’den aldım kitapları. Bugün yarın gelir kitaplar.

Yüzde 38 indirim artı 25 TL kod ile Ötüken kitaplarında benim BKM siparişim de yaklaşık yüzde 44 indirim oldu.

1 Beğeni

Hocam özür dileyerek belirtiyorum fakat %47 indirim oluyor.

2 Beğeni

Teşekkür ederim. Ben ödediğim oranı yazmışım, evet %47 oluyor. Risk alıp beklenerek %5 sepet indirimi de denk getirilirse bir miktar da oradan artıyor.

2 Beğeni

Kurt Vonnegut 3 yeni kitabı stoklara girmiş.

10 Beğeni

YKY Yeniler:

4 Beğeni

3 Beğeni

Can Yayınları Yeniler:

10 Beğeni

Can Yayınları yenileri

İş Kültür yenileri

15 Beğeni

5 Beğeni

Begüm Kovulmaz çevirisi, Budala Kitap yenisi:

6 Beğeni

6 Beğeni

Alfa Sherlocklardan haber yok değil mi hala? En geç Haziranın ilk haftası deniyordu sanırım. Biran evvel çıksa da ona göre sepete ekleyip eklemeyeceğime karar verebilsem. Bu yüzden alışverişi tamamlayamıyorum, öyle sepette bekliyorlar :confused:

2 Beğeni

Berlin Emniyet Müdürlüğü’nün cevval başkomiseri Yıldız Karasu ve yardımcısı Tobias Becker, göçmenlerin, işgal evlerinin ve sokak sanatçılarının renklendirdiği Berlin sokaklarından Bergama’ya uzanan bir macerada, hayatı ve insanları yok etmeye muktedir sırların peşinde bir seri cinayetler dizisini çözmeye çalışıyor. Soruşturmanın Türkiye ayağında sürpriz bir ismin olaya dahil olmasıyla heyecanın dozu gitgide artıyor.
Kayıp Tanrılar Ülkesi, Zeus Altarı ve Pergamon Tapınağı’nın gölgesinde mitlere günümüzde yeniden hayat verirken, suçun çağlar ve kültürler boyu değişmeyen doğasını bir tokat gibi yüzümüze çarpıyor.

“O yüzden unuttuk dediğiniz yerden başlayacağım. Unutmanın bedelini ödeyecek unutanlar. Cezaların en şiddetlisiyle ödüllendirilecek saygısızlık yapanlar, kalbi yerinden çıkarılacak beni kalbinden çıkaranların, yüzlerinin derisi yüzülecek benden yüz çevirenlerin…”

Çıkış Tarihi: 14.06.2021 - Etiket fiyatı: 42 TL

https://kidega.com/kitap/kayip-tanrilar-ulkesi-408534/detay

7 Beğeni
5 Beğeni

26 Beğeni