Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Yeni çıkan kitaplar hakkında son gelişmeler. En yeni kitap haberleri, güncel baskılar, yeni edisyonlar ve yakında çıkacak kitaplar hakkındaki başlık.

Yeni Kitap Haberleri başlığı, konudaki gönderi sayısından dolayı bazen yavaşlamalara ve herhangi bir işlem sırasında hatalara neden olabiliyor. Bu nedenle temiz bir başlangıç için konuya bu başlık altında devam ediyoruz.

37 Beğeni

Siftahı benden olsun o zaman. :smile:

22 Beğeni

Yeni çıkan kitaplar-2 olaymış keşke başlığın adı. Kaç konu eskiteceğimizi görürdük.

9 Beğeni

Türk klasikleride mi ciltli ve karton olayına geçti 50. kitaptan sonra, seneye tüm sempatimi kaybederek devam ediyor işbankası.

7 Beğeni

Elimde 8 tane Türk Klasiği var. Sevinsem mi, üzülsem mi, satsam mı, devam mı etsem bilemedim. Acaba ciltliler de bu krem rengi şeklinde mi olur? Olmazsa ona dönerim. Bu sarımtırak renkten hiç hoşlanmıyorum çünkü.

4 Beğeni

Benim de Türk klasiklerinden kitaplığımda çıkan 50 kitap var. :frowning:

Modern klasikler serisi ve sonrasında Türk klasikleri… Artık iş bankasından seri biriktirmeyeceğim. Her iki serinin de tüm kitaplarını toplamayı bırakıyorum. Arada ilgimi çeken başka yayınevi baskısı olmayan kitap olursa alırım.

2 Beğeni

Vay be, bir devir kapandı.

2 Beğeni

timewar

10 Beğeni

Subliminal mesajlar :roll_eyes:

2 Beğeni

Ravenloft serisini basmayı düşünüyor musunuz? Bir de Ara Dünya son kitap ne zaman çıkacak?

2 Beğeni

Bu hafta güzel bir şeyler geliyor sanırım. Bekliyoruz.

3 Beğeni

{C15407C5-BEF3-4F55-8B3E-A7EB40F6C316}Img400
Sanki ? Hugo ve Nebula en iyi kısa roman ödüllüymüş. Beklemedeyiz.

31 Beğeni

Kuş demişken neden olmasın.

“The Conference of the Birds”

5 Beğeni

Çıkmasını deli gibi bekliyorum… :hanci:

6 Beğeni

Bu ay galiba yurtdışında 6. kitap da çıkacaktı.

4 Beğeni

Evet şubatta 6.kitap The Desolations of Devil’s Acre çıkacak.Bari 6 çıkmadan 5 gelsin diyordum ama isteğim olmadı. :sweat_smile:

2 Beğeni

Planlarımızda yer almıyor şimdilik.

Bu yıl içerisinde

Haziran diyelim :blush:

11 Beğeni

Ciltli basımları çıktığı için İş Bankası’na mı küstünüz ? Ben anlamadım.

2 Beğeni

Çokmuş yahu… :frowning: Keşke daha erken çıkabilseydi, neden bu kadar uzadı? :pensive:

1 Beğeni

Bence de bu. Ömer bey martta yaptıkları canlı yayında bu kitabı basacaklarını söylemişlerdi. Ben de bekliyorum bunu.

2 Beğeni