Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Dünya lideri ve Başkomutan. En zorlu günlerde dahi, halkını aydınlatmak ve hesap vermek için kitap yazan; yüce şahıs. İyi ki Türk milleti, bağrından seni çıkarabilmiş, canım Atatürk’üm.

23 Beğeni

Prompter den bakarak mı yazdı acaba😂

11 Beğeni

Herkesin bu kitap hakkında hemfikir olduğunu görmek umutlarımı yeşertiyor :grinning_face_with_smiling_eyes:

13 Beğeni

resim

4 Beğeni

Alfa da bir polisiye macera basacaktı Çinli Şangaylı noldu acaba.

Alfa GYY Mustafa bey, matbaada olduğunu söyledi

1 Beğeni

Sizin gibi düşünmeyenlerde var. Reis iyi ki bu kitabı yazmış elleri dert görmesin…

Çöp ve foseptik çukuru gibi bir siteden alıntıda ne kadar ironik…Sizler gibi dusunmeyenleride dikkate almak lazım…Zaytung nedir Allah aşkına!!!

Zaytungu sizin gibi düşünmeyenler kategorisinde değerlendirmeyip hemen aşağılama yolunu seçtiğiniz için dikkate alınmayı beklemeyin. Ayrıca bu forum siyasi görüşlerinizi savunacağınız bir platform değildir.

25 Beğeni

Keşke diğerlerine de aynı şeyi söyleseydiniz. Kitabı yazan insanı savunmak adına söylemiyorum ama devlet başkanları bu tip kitaplar yazar. Şahsen ben hayat hikayesini yazmasını baya isterim. Hatta okurum da. Bu işe çıkış noktasında amacı neydi, neler yaşadı, nasıl ilerledi vs.

4 Beğeni

Kitap okumuyorum, çok önemli olursa arkadaşlar özetini veriyor onu okuyorum diyen ve üniversite mezunu olduğunu bile kanıtlayayamayan, geçmişinde kaçak gecekondu yapmak olan birisinin kitap yazdığına inanıyor musunuz gerçekten?

Promtersız konuşamayan, sosyal medyayı düşman gören birisinin?

Kitabı İbrahim Kalın veya çevresindeki akademisyenler yazmıştır onun adını basmışlardır kendinizi kandırmayın.

Zaytung’un verdiği verilerde bir hata yok, uluslararası kuruluşların verilerine göre Türkiye’nin adalet ve özgürlükte geldiği yer belli, ortada ve bunun sorumlusu da ülkeyi tek başına yöneten kişi.

Gerçi size göre uluslararası kuruluşlarının verileri sahtedir muhtemelen, reisinizi ve Türkiye’yi kıskandıkları için türkiyeyi kötü göstermeye çalışıyorlardır. Gerçekte Türkiye özgürlük, adalet ve ekonomi de ilk 5’te yer alıyordur size göre.

42 Beğeni

Ülkede fikir beyan etme özgürlüğü yok arkadaşlar, Anayasada yazıyor ama yok maalesef. Ben hakaret, küfür etmiyorum diye düşünmeyin, her an saçma sapan bir ihbar ile kendinizi sanık olarak bulabilirsiniz. Güvenmediğiniz ve dahi tanımadığınız kişilerin bulunduğu platformlarda düşünce beyan etmek çok tehlikeli maalesef, lütfen dikkat edelim.

20 Beğeni

Siz sanki uluslararası kuruluşlar çok doğru bilgi akışı varmış gibi konuşmalarda yok mu beni benden alıyor. Irak için terör devlet i a.b.d meşrutiyet için bir taraflarından uydurma belgelerle BM rapor sunup dünyadaki bir çok devleti ve kişiyi inandırıp saldırdı milyonlarca insan öldü sonrasinda Tony blair o zaman için öyle olması gerekiyordu dedi. BM ne kadar pespaye bir kuruluş ama sizin gibiler oralara değer atfediyor. Veya başka bir örnek batık Yunanistan devleti morotaryum halinde derecelendirme kuruluşları notlarını hep olumlu gösteriyor. Size sayfalarca boyle örnek verebilirim. Size tavsiyem çok bağlanmayın o fikirlere kimseye faydası yok. Faydaları olsalardı Kızılhaç gibi örgütler ilaç firmalarının taşeronluğunu yapıp binlerce insanı kobay olarak kullanmazdı… İktidar olunca pardon sizden olmayınca çak çakabildiğiniz kadar. Sizden olmayanlarda var bu dünyada…Seversin sevmezsin. Bir tanesinin verdiği örneğe bakın Şeyma Subaşı denilen … kişiyle karşılaştırma yapıyor yuh diyorum insanın biraz saygısı olur ulkesinin devlet başkanına ki milletin oyu ile gelmiş. Bu sitenin amacını bu tarz paylaşımlarla lekeliyorsunuz… Benim görüşümüde beğenirsiniz veya beğenmezseniz. Ben sizinkini beğenmedim…

Evet doğru söylüyorsunuz maalesef bu tarz durumlarda ipin ucunu kaçırabiliyoruz. Uyarınız için teşekkür ederim…

Benim yakın bir arkadaşımı sırf bir tweet’i retweet ettiği için ifadeye almışlar, uzunca bir süre terletip sonra salmışlardı.

Şöyle bir şey söylemişti eleman: Eğer bir tweet’i beğenirseniz suç değil ama retweet ederseniz suç çünkü yayılmasına ortak oluyorsunuz. Aslı astarı var mı bilmem. Hukuka güvenin yüzde 100 (!) olduğu şu ortamda çok da şey etmemek gerek aslında.

Ülkenin özeti.

5 Beğeni

Konudan tamamen bağımsız soruyorum Türkiye isminin baş harfini özellikle mi küçük harfle yazıyorsunuz? Yazınızın tamamında imla kurallarına dikkat etmişsiniz. Dikkatimi çekti.

Maya kitap Güzide Sabri’nin Yabangülü ve Necla 'yı yayınlamış. Bu aralar Güzide Sabri’yi hem yayınevleri hem okurlar olarak yeniden keşfettik gibi.

12 Beğeni

Forumda birçok kişi siyasi görüşünü belirtebiliyor. @mete_hun kendi siyasi görüşünü belirtti.

Siz görüşünüzü belirtirken @mete_hun gibi düşünenler görüşünü belirtemez mi?

4 Beğeni

Alamut yeni baskı bez cilt oluyormuş.

18 Beğeni

Kesinlikle katılıyorum, her türlü eleştiri yapılırken tek tepkinin @mete_hun isimli forumdaşa gelmiş olması savunduğu fikirden dolayı diye düşünüyorum. Herkes istediği fikri savunabilir, kitap hakkında en az 10 kişi ard arda olumsuz şeyler yazarken kimseden ses çıkmamış gördüğüm kadarı ile. Diğer arkadaş iyi ki yazmış dediğinde/zaytung hakkında olumsuz yorum yaptığında ise tepkiler taş olup yağmış. Siyasi olaya çeviren bu bence buradaki durumu en başta.

2 Beğeni