Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Everest’ten ayrılan Cem İleri’nin Genel Yayın Yönetmeni olduğu İlksatır Yayınevi’nin iki yeni çıkacak kitabı.

Psikolojik derinlik, duygusal sıcaklık, çekici karakterlere dolu, sürükleyici, çağdaş bir Avrupa romanı “Tarçınlı Kuskus” ve II. Dünya Savaşı sırasında saklanmak zorunda kalan Yahudi çocukların gerçek hayat hikâyelerinden esinlenen “Sarı Kuşun Şarkısı” yakında İlksatır’da!

7 Beğeni

Haziran çokmuş yahu. Daha erken çıkma ihtimali olsa keşke, bildiğim kadarıyla çevirisi bitmişti.
Neyse, bekleyeceğiz.

2 Beğeni

Unutulmuş Diyarlar ın bandrolü alınıp da basılmayan kitapları ne zaman gelecek acaba bir haber var mı?

2 Beğeni

Sen bana kartonları ver kendine ciltli alırsın. :joy:

7 Beğeni

@alper karton kapak devam. Her seriyi de ciltli almayıverelim boşver üzme canını :slight_smile:

4 Beğeni

Hepsi matbaa sırasını bekliyor efendim. Bu yıl da tıpkı geçen yıl olduğu gibi birçok serimizi devam ettireceğiz :slight_smile:

11 Beğeni

Kings of the wyld kitabından haber var mı? Sorduğumda ocak ayı denmişti ve bu sene yeni bir seriye başlamayı düşünüyor musunuz yoksa yarım serilere mi devam edeceksiniz son olarakta expanse serisinin akıbeti hakkında bilgi verebilir misiniz? Biraz fazla oldu kusura bakmayın.

4 Beğeni

Uzun zamandır bekliyordum, çok sevindim :hugs:

1 Beğeni

Yedi Yayınları yeni kitap. Wilkie Collins - Aytaşı. Uzun zamandır baskısı yoktu, yeni bir çeviriyle geliyor. Ben çok mutlu oldum bu habere :slightly_smiling_face:

21 Beğeni

Çok merak ediyordum, çok güzel haber.

1 Beğeni

Beyazlı Kadın da yeniden baskı yapsa keşke :pray::pray:

4 Beğeni

Evet bende bekliyordum onu geçen ikinci el temize bulup aldım. Can Yayınları ara ara basıyor satmayan kitaplarını bile ama Beyazlı Kadın’ı basmadı nedense.

3 Beğeni

Sordum Can Yayınları’na. Cevap verirlerse yazarım buraya. Aytaşı’nı görünce çok sevindim fakat çevirmeni ve yayınevi konusunda bilgim yok, bilen var mı nasıldır Yedi Yayınları?

2 Beğeni

Yedi Yayınları yeni ve kaliteli iş çıkarmaya çalışan küçük bir yayınevi. Daha önce Türkçe’ye çevrilmemiş ya da mevcutta baskısı olmayan kitapları basmaya çalışıyorlar. Ben öneririm.

4 Beğeni

Sanırım 50. kitap olacak. Alışveriş sitelerinde satış linki açıldı mı acaba?

Fiyat farkından dolayı karton kapak ile devam edeceğim. @BiblofilYouTube haklı. 50 kitap aldıktan sonra seriye küsülmez bence. Türk klasiklerinde daha nice güzel eserler var.

2 Beğeni
1 Beğeni

Seri - dizi toplama olayı çoğunlukla koleksiyon amaçlı yapılır. Bu eylem sadece okumakla alakalı değil, seçmeden dizide ne varsa alırsınız. Bu hali ile benim için karton kapakların koleksiyon değeri kalmadı. Küsmekle ilgisi yok, bundan sonrasında tüm seriyi toplamak yerine bu serilerden ilgimi çeken, okuyacağım kitapları alırım .

4 Beğeni

İş Bankası serilerinin adı altında çıkardığı her türlü kitapla bence okuyucularını manipüle etmeye başladı.

3 Beğeni

Bu tam olarak nedir acaba?

2 Beğeni
3 Beğeni