Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Ithaki Grant Morrison mu basıyor :sweat_smile: Haydaa…

1 Beğeni

Çizim çok güzel görünüyor, merak ettim. :sweat_smile:

2 Beğeni

@Ozgur okumadıysan kesinlikle tavsiye ederim :cat:

Çizimler kadar kurgusu da çok güzel. Hükümetin deney olarak kullandığı üç hayvanın başına gelen, sonrasında çığırından çıkan olayları okuyoruz. Bir de Morrison imzalı :smiling_face_with_three_hearts:

8 Beğeni

Oo harika, bilgi için teşekkürler. :star_struck:

2 Beğeni

Kitap ilgimi çekti o yüzden soruyorum konuya yabancıyım olay şimdi aynı kitabın pegasus ve ithaki baskısı mı yoksa farklı kitaplar mı?

Aynı kitap ama çevirmenin yazdıklarından anladığım galiba pegasus baskı tam metin ve çizimli baskı değil.

1 Beğeni

Mehmet altay KÖYMEN’in “Büyük selçuklu imparatorluğu tarihi” kitaplarını arıyorum ama sadece 2. Kitabını bulabildim. Kitapları Türk tarih kurumu basıyor. Acaba kitapların basılıp basılmayacağını nereden öğrenebilirim ?

Bu tür konuları öğrenmenin en sağlıklı yolu kurumun yetkililerine sormak. :slight_smile: Sayfanın altında TTK’nın sosyal medya ve mail adresleri mevcut.

https://www.ttk.gov.tr/iletisim/

2 Beğeni

Eski baskılar işinize yararsa Nadir kitapta var.

1 Beğeni

Ciltlileri arıyorum.

@murgul mail attım. Teşekkür ederim.

2 Beğeni

İş Kültür Modern Klasik.

5 Beğeni

Genellikle ciltli ile birlikte bandrol alınırdı. Ciltli basmaktan vazmı geçtiler aceba.

2 Beğeni

Bence seçili eserlerde ciltli yola gidecekler hem eski numaralarda hem yenilerde. Gertrude Stein tatmin etmemiş karar alıcıları :slight_smile:

Özetle bu serinin “seri ruhu” epey bozuldu. Bundan sonra ne olur zaman gösterecek. Ruhuna bir fatihamız yok mu? :smile:

Olan @DamlaGol gibi editörlerimizin emeklerine olmasın da.

5 Beğeni

İnstagram sayfası

9 Beğeni

Pamuk’un uzun zamandır beklenen romanı Veba Geceleri’nin bandrolü alınmış. Hadi hayırlısı bakalım…

5 Beğeni

Aşk olsun ya, daha ruhuna fatihalık bir durumumuz yok. Sert kapak versiyonun işlemleri yetişmediği için aynı anda alınamadı. Yoksa bunun da sert kapağı gelecek.

8 Beğeni

Daha derken, olabilir de.

İyi o zaman bu güzel haber. En azından bir düzen içerisinde devam edeceğini anlamış oluruz.

Fatiha için bahaneye gerek yok aha bak okuyorum bir tane :palms_up_together:

Ölmüşlerinizin canına değsin. :blush:

5 Beğeni

Yoo, o niyetle yazmadım. Sadece sırf ciltli kapak memnuniyetsizliği yüzünden koskoca dizinin ruhuna fatiha okumasın Burak bey dedim.

3 Beğeni

Heyecan yaptık bir an. Gelmeyecek mi diye. :joy: :joy:

O zaman dans dans dans :dancer: :dancer: :dancer:

3 Beğeni