Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Kitabın boyutları farklı değil sanırım. Öyle bir şeyler okumuştum. Yanılıyor muyum?

Evet, “boyut farkı var ve kuşe kağıt” dediydiler. Ben de dün Zaman Hırsızı’nı sipariş ettim :grimacing:. Hep böyle oluyor, alışverişin ertesi günü bir Diskdünya daha çıkageliyor.

4 Beğeni

Bursa fuarında tüm kitapları almıştım. Tacizci dahil. Fuarın son gününde yaptıkları iyi bir indirim ile oldukça uyguna almıştım. Fiyatlar gerçekten her geçen gün saçma sapan seviyelere gidiyor. Ayrıca Joona Linna serisinin tamamlanmış 8 kitabı var. Ülkemizde henüz son kitap ile beraber 5 kitap çevrilmiş durumda.

1 Beğeni

Doğan Lars Kepler kitapların fiyatlarında Pegasus ile yarışıyor. :slight_smile:

1 Beğeni

Bir ara Farseer devamı konuşuluyordu acaba konu hakkında bilgisi olan var mı? Devam kitapları gelecek mi?

3 Beğeni

Can yeniler ve kapakları.

22 Beğeni

Can Yayınları kapaklar konusunda şov yapmaya devam ediyor. :clap:t2:

1 Beğeni
18 Beğeni

Robin Hood sevindirdi.

3 Beğeni

Paylaşıldı mı bilmiyorum ama Goodreads okurları yılın en iyi ilk romanı seçilmiş. O yüzden paylaşmak istedim. Ek olarak çevirmeni çok sevdiğim bir hocam. :slightly_smiling_face:

6 Beğeni

Siren Yayınları’nın yeni kitabı

3 Beğeni

Hem İthaki hem Siren. Solnit’ler gelmeye devam ediyor. Muhteşem.

2 Beğeni
3 Beğeni

Zeplin ayrı Aylak Adam ayrı mı basacak?

3 Beğeni

Evet.

Aynı çeviri ile birisi sert kapak diğeri karton kapak olacak denilmişti.

3 Beğeni

Tarafımız belli öyleyse. :slight_smile:

1 Beğeni

Bez cilt olmazsa büyük ihtimalle @alper “Bu fiyata bu cilt küfür gibi” diyecek. :slight_smile:

2 Beğeni

Yazarken aklıma geldi de şimdi sürekli bulaşıyoruz rencide etmeyelim diye sesimi çıkartmamıştım. :rofl:

1 Beğeni

Muhtemelen bez cilt değil :slight_smile: ama fiyatını görmem lazım, ondan sonra muhtemelen “Bu fiyata bu cilt küfür gibi” derim. :slight_smile:

@BiblofilYouTube dedin ama. :slight_smile:

1 Beğeni

Aynen dedim valla affet büyüklük sende kalsın. :frowning:

1 Beğeni