Yeni Çizgi Roman/Manga Haberleri

Evet toplu bir baskı ve 1.cilt 1000 adet 2.cilt 750 adet gözüküyor. 1-2-3 ve 4-5-6 şeklinde basıldı diye biliyorum farklı da olabilir artı ekstra içerikleri var.Biraz fazla ama benzer ciltli baskılardan çok da farklı değil diye düşünüyorum :+1:

3 Beğeni

O zaman alinir tam olarak kac olacak 3 mü 2mi ?

2 Beğeni

2 olacak muhtemelen.

1 Beğeni

4 aded gorunuyo Goodreads de

7 Beğeni

Marmaraçizgi 7.8.9’u basmaya devam ettiğinde diğer özel baskılar da gelecektir diye düşünüyorum. Saga uzun bi süredir basılmıyordu yurtdışı sorunlarından dolayı.

7 Beğeni

Doğrudur hocam. Listenin sonundaki kitabın yan kitap olması lazım.

4 Beğeni

paylaştığınız ekran görüntüsünde eksik bilgiler var. son sırada gözüken Compendium One, 1’den 9’a olan kitapları içeriyor.

7 Beğeni

Omnibus baskı galiba?

Çok yanlış bilgi :smiley:

3 Beğeni

Marmara Çizgi acayip bombaladı bir anda :grin: Babil’de 100 lira şu an özel baskılar, son günlerde acayip kitap aldım bunu da alırsam evdekiler deli der mi diye düşünüyorum :sweat_smile:

2 Beğeni

Saga, özel edisyondan önce 7, 8, 9. ciltleri basmalı. Önceliği onlarda olmalı. Uzunca bir süredir bekliyorduk.

2 Beğeni

Uzun bir süreden beri yayınevleri Image Comics ile bir sıkıntı yaşıyorlarmış, gecikmenin sebebi buydu. Umarız en kısa sürede gelir kalan ciltler.

2 Beğeni

ön bilgi: seriyle ben de bugün tanıştığımdan yazdıklarımda hata olabilir, bilen arkadaşlar düzeltirse sevinirim :sweat_smile:

goodreads’e göre seride 9 kitap var ve dediğiniz gibi Compendium One bir omnibus baskı. Marmara Çizgi ise bu 9 kitabı hem ayrı ayrı basıyor hem de alternatif olarak 9 kitabı 3 cilte denk düşecek şekilde ciltli olarak da basıyor. bu 3 ciltli kitap da Book One - Two - Three olarak geçenler ve ilk ikisi satışa çıkmış durumda.

1 Beğeni

O zaman şöyle olacak; Marmara Çizgi kalan ciltleri bastıktan sonra muhtemelen 3. toplu cildi basacak. Omnibus baskıyı basacaklarını sanmam.

bence de bu şekilde ilerleyecekler. internetten fotoğraflarına baktım, omnibus baskıdansa toplu cilt baskıları daha çok sevdim.

topcu cilt:

omnibus (compendium one):

3 Beğeni

Evet, sert kapaklılar daha güzel :slight_smile: Fiyatı uyguna denk gelirse alayım :smiley:

1 Beğeni

Babil’de 100er lira şu an, kolay kolay daha ucuza denk gelmez diye düşünüyorum.

2 Beğeni

bu seri iyi midir acaba okuduysanız fikirlerinizi alabilir miyim

1 Beğeni

Çok iyi.Evrenine kurgusuna adım atıldığında sonraki cildi iple çekiliyor :slightly_smiling_face:
Çizimleri karakterleri de gayet başarılı.Kesinlikle tavsiye ederim.

3 Beğeni

Acaba ne zamana kadar dayanır stokları,Kidega’dan şöyle enpara ile almak hoş olurdu :smile:

Belki diğer sitelerde indirim kodlarıyla daha uyguna gelebilir.

1 Beğeni