Yeni Çizgi Roman/Manga Haberleri

Doğru fakat marmara çizgi limitli kitapları çizgi roman dükkanlarina dağıtıyor ve fuar harici indirim yapmıyorlar ben de o yüzden babil dışında bulunamayacağını düşündüm açıkçası.

1 Beğeni

Marmara Çizgi yetkilisi, özel edisyonlara indirim uygulanmayacağını söyledi. Babil yanlışlıkla uygulamış. Ben dün gece sipariş vermiştim, umarım iptal edilmez.

3 Beğeni

Elimizi çabuk tutmakta fayda var o zaman.

2 Beğeni

Sürekli siteye girip bakıyorum “acaba temin edildi mi?” diye. Korkuyorum. :grin:

1 Beğeni

Ben de dün marmara çizgi yetkilisine sordum sadece çizgi roman dükkanlarında olacak denildi. Zaten fuarda ve çizgi roman dükkanlarında bundan daha uygun fiyata alınabileceğimi sanmıyorum. Sipariş verdim az önce o yüzden :+1:

1 Beğeni

Ben de aldım gelirse kardır gelmezse değişen bir şey olmayacak diye. Karşılaştırma olması için fuarda Vision’u 120 liraya almıştım o da 180 lira etiket fiyatlıydı. Bence bu da en fazla 120ye düşer fuarlarda.

1 Beğeni

Ben de almayı çok istiyorum, fakat bunları alırsam, alacağım diğer kitapları alamam, kafam çok karışık :smiley:

1 Beğeni

Babil satıştan kaldırdı galiba, bizimkiler de gelir mi bilemiyorum artık :grin:

2 Beğeni

tenor
Çok geç kaldım. Umarım siparişleriniz size ulaşır.

1 Beğeni

İçimden bir ses iptal edeceklerini söylüyor. Öyle bir şey olursa, 180 TL veremem.

2 Beğeni

Satıştan çektiklerine göre bizim siparişler de iptal büyük ihtimal. Ben de 180 vermeyi düşünmüyorum.

1 Beğeni

İthaki, Wachmen Başlangıç ve Vaiz yenileri için bandrol aldı.

21 Beğeni

Böylece Vaiz bitti. İlk cilt ile ikinci arasında çok bekledik ama neyse ki bitirdiler. Darısı diğer devamını beklediğimiz serilere.

15 Beğeni

Çizgi romanlar bitti. Dediğin gibi şimdi BKK devam kitaplarına yoğunlaşabilirler.

3 Beğeni

O sırada İthaki: Yeni serilere başlayam, her işi yarım bırakam, çıkmış kitapları ısıtıp önlerine koyam

12 Beğeni

Babil’den sipariş edenler böyle bir cevap aldım bilginize. Ama sonra gönderilirse ben sorumlu olmayım Babil’e de sorun.

2 Beğeni

Ne güzel dünya ya. Hep müşteri mağdur olsun.

180 tl civarından tekrar satışa çıkarsa bende almayı düşünüyordum ama o kadar etmeyeceğini düşünüyorum,100 bile biraz fazla geldi :thinking:

1 Beğeni

Bana sorarsanız abartılı bir fiyat değil. Çok mu derseniz, çok ama bu da özel bir baskı yani. Ciltli, limitli ve neredeyse 500 sayfalık bir çizgi roman bir de göründüğü kadar kaliteliyse adil bir fiyat derim. Sonuçta yurtdışındaki muadillerinin fiyatı da belli.

2 Beğeni

3 cildi normal baskı 120 etiket fiyatı, satış 90 lira, bu hem ciltli hem de limitli olduğu için normal gibi. Aslında fuara kalacağını bilsem orada indirim olur ama 1 sene piyasada kalmaz.

1 Beğeni