Yeni Çizgi Roman/Manga Haberleri

bilgi geldi kuşe kağıt gram altınla kapışıyormuş. yatırım tavsiyesi değildir

1 Beğeni

Periler Ülkesinden Nefret Ediyorum’un özel edisyonu “al beni” diye bağırıyor. :rofl:

1 Beğeni

FF sil baştan muhtemelen orijinal boyut çünkü artık piyasada kuşe kağıt sayfa adeti 1tl den başlıyor, normal boyut 16x24 olsa 64 sayfa bir kitap en fazla 80-90tl bandında olması gerekiyordu ama 120tl yapmışlar o yüzden aradaki fark orijinal boyut olmasından kaynaklanıyor bence

Periler Ülkesi özel edisyondan vazgeçtim. Sil Baştan Özel Edisyonu aldım sadece.

1 Beğeni

Dedi ve 300 liralıktan aldı :person_facepalming:

4 Beğeni

İlke Keskin, instagram postunun altına cevap olarak yazmış FF in boyutu 19x27, tahmin ettiğim gibiymiş :slight_smile:

1 Beğeni

Bu sabah kendimi “ Periler Ülkesinden Nefret Ediyorum Özel Edisyon “ sipariş ederken buldum.:joy:

7 Beğeni

Elinize ulaştığında kuşe kalitesine bakar mısınız? Son çıkarttıkları ciltlerdeki gibi mi yoksa eskisi gibi mi merak ediyorum ona göre almayı düşünüyorum.

2 Beğeni

Ben de sipariş için sizin atacağınız görselleri bekliyorum :slight_smile:

1 Beğeni

Ben de sipariş verdim. Periler ülkesi ve ff4ü videosunu çekerim yada ocak ayı aldıklarım videosunda kısa bir inceleme yaparım

4 Beğeni

Ross var diye de 60 sayfa özel baskıya 300 demek pek iyi niyetli değil. Periler ülkesi neyse de, Ross’ u softtan okuyacağım okursam. Periler’ de bence o kadar etmez, softtan kalan ciltleri okurum.

1 Beğeni

Okumak istiyorsanız soft doğru bir tercih. ben koleksiyon yaptığımdan mecbur aldım. Tabi fiyat olayı tartışmaya açık ve absürt şeyler dönüyor. Bugün almadığım her şey için yarın pişman olacağımı bildiğimden alıyorum alacaklarımı.

4 Beğeni

Deadpool: Samurai çıkmış.

1 Beğeni

Deadpool Samurai’i JBC basacak sanıyordum.

Bence bu İngilizce ya,ismi zaten ‘Samurai’ bir de sadece Marvel yazıyor.

1 Beğeni

Hiç dikkat etmedim paylaşırken. İngilizce baskı ülkemizde çıkmış diyelim o zaman😀. Türkçesinin de eli kulağındadır.

1 Beğeni

Star Wars Rebels de Türkçe’de yok zaten. Bu o mağazanın haftalık konsepti postu.

Dex yayınları yeni manga çıkartmış. Toplam 7 cilt sanırım ve anime adaptasyonu da varmış. Manga sektörü baya baya büyüdü. Geçenlerde Yakamoz yayınları da Shinobi Iri mangasını çıkartmıştı.

3 Beğeni

https://cizgiromansepeti.com :

3 Beğeni

Bütün yayınevleri manga çıkarmaya başladı. Keşke aynı ivmeyi çizgi romanlar da kazansa ama malum kuşe olmayanlar bile çok pahalı artık :frowning:

6 Beğeni