Yeni Çizgi Roman/Manga Haberleri

Manga da okuyorum ama benim için çizgi romanların yeri ayrı o yüzden de gözlerim yaşlı :frowning:

4 Beğeni

Bu fiyatlara güler geçerim.

2 Beğeni
3 Beğeni

https://www.istanbook.com.tr/urun/mobukonun-aski-2-manga

Kayıp Kıta on Instagram: "Mobuko ve İrie'nin hikâyesinin ikinci bölümü şimdi profilimizdeki linkte ön satışta, haftaya tüm kitapçılarda! Sana “Seni seviyorum.” diyemem. O yüzden sen bana yaklaşır mısın? Hislerinin aşk olduğunu fark eden Tanaka Nobuko (Namıdiğer Mobuko)... Diğer yandan aşkın nasıl bir şey olduğunu anlamayan Irie, içindeki bazı duyguların harekete geçtiğini fark ediyor. Yoksa aşık mı oluyor? Baş karakterlerin var olmadığı, onlara gerek de duyulmadığı bu aşk hikayesi, bir yangın gibi giderek büyüyor. #mobuko #mobukonunaşkı #manga"

4 Beğeni

Bu ne hız maşallah :smiley:

1 Beğeni

Çeviride olanı var, anlaşmasını beklediğimiz var. Yakında kısmı için söz veremem ama çizgi romanlarımız da çıkacak.

9 Beğeni

En çok üzüldüğüm konulardan biri bu

Presstijden yeniler

11 Beğeni

Image ya da bağımsız yok hiç, üzdü bi tık.

2 Beğeni

Kurukafa yayınları Kaiju No.8 basacak! Ben ilk 3 veya 4 cildini yazın ingilizce okumuştum. Keyifli bir seriydi. Zaten 6. veya 7. cildi -ingilizce olarak- yeni çıkmış olmalı ve Kurukafa yıl sonuna kadar güncele gelir diye düşünüyorum.

3 Beğeni

Örümceğin Gölgesi’nin cildini bu kadar çabuk beklemiyordum.

3 Beğeni

Marmara Çizgi on Instagram: "Kapıdan girince 3 cildi birden çıkıyomuş diyorlar. #yeni #manga"

Marmara Çizgi on Instagram: "Zom 100 Cilt 4'e de ramak var! #manga #zom100 #cizgiroman #çizgiroman"

Marmara Çizgi on Instagram: "Komi Konuşmaktan Korkuyor Cilt 3 çok yakında! #komi #manga #cizgiroman #çizgiroman"

6 Beğeni

https://paralelevrencr.com/amazing-spider-man-32988

https://paralelevrencr.com/ultimate-fallout

Bu fiyatlar şaka mı? :grimacing:

1 Beğeni

Kapaklardan dolayı bu fiyat girmişler. Normalde Marmara Çizgi kendi sitesinde normal kapak olarak satışta mevcut

Evet biliyorum ama 24 veya 32 sayfa hiç bir Türkçe tel dikişli fasikül, limiti çok çok az olmadığı sürece bu fiyatları etmez. Fiyatlandırma konusunu iyice abarttılar ve işin kötü tarafı bizleri buna alıştırmaya başladılar.

3 Beğeni

Yurtdışına koydukları fiyattan daha insaflı davranmışlar. Hamdolsun(!)

1 Beğeni

Ben fiyatları geçtim, halen Amazing Spider-man #55 'in neden basıldığını anlamış değilim.

“Nick Spencer tarafından yazılıp Patrick Gleason tarafından çizilien bu fasikül, muhteşem kapakları sayesinde şimdiden modern bir klasik mertebesine erişmiş durumdadır.

Diğer fasiküllerin hepsi önemli sayılar veya ilk görünümler içerirken bu fasikül sırf kapağı güzel diye basıldı.

Aldım, okudum ve maalesef Marmara Çizgi’nin yayınladığı, hali hazırda 3. cildi çıkmış olan Spiderman serisinin ilerisi için çok büyük spoiler içeriyor. İlk üç ciltte arka planda yavaş yavaş işlenen kötü adamın kimliği ve yaptıkları ile karşılaşıyoruz.
Çok yanlış bir hareket oldu bence. Alıp okumadan kenara mı koymamız gerekiyordu :confused:

7 Beğeni

5 Beğeni

Arka Bahçe’nin hala yeni serilere başlaması…

4 Beğeni