Yeni Çizgi Roman/Manga Haberleri

orijinalinde de 1 rakamı varmış

toplama cildinde yok rakam
image
kapladığı fasiküller şunlar
image

2 Beğeni

epsilon game of thrones çizgi romanını 3.hamura basmış
image
akılçelendekiler kuşeydi

1 Beğeni

2.hamur bitti şimdi 3.hamura mı kaldık?Öfff anam öffff.

Akılçeleni aratacakları aklımın ucundan geçmezdi. Hayat insanı şaşırtmaya devam ediyor.

Ya bu Presstij varyant kapakları indirime sokmayı bıraktı mı?

Kuşe - Enzo ayrımından beri bıraktı. Önceden ana kapak ve varyant ikiside kuşe idi. Ana kapak %40, varyant %20 indirim oluyordu. Enzo - kitap kağıdına basmaya başladıktan sonra değişti durum. Kuşe olanlarda artık indirim yapmıyorlar. Ön sipariş indirimi de %40dan %35’e inmiş bu kez.

1 Beğeni

Ön siparişin bir artısı kalmıyor öyle olduğunda ama olsun hadi. Kaliteli baskı yapmaya devam ettikleri sürece destekleyeceğim.

What-If’lerden bir kaç tane aldım fakat pek beğenmedim. İlgimi çekmedi konsept.

2 Beğeni

Yakında

Kağıt Türü: Kağıt Havlu

6 Beğeni

O olsa yine iyi. Okul tuvaletlerinde olan tek katlı peçetelerden yapacaklar artık

kuşenin gramajı düşmüş onlar da 90 grama geçmişler sanırım.

2 Beğeni

Bu fasiküllerim basılması iyi güzel de, devamı gelmeyecekse bir anlamı kalmıyor bana göre;

3 Beğeni

Akılçelen’in çizgi roman baskı kalitesi baya iyidir bu arada, çevirileri de ortalama üstüydü. Akılçelen baskıları elden çıkarmayın bence baya değerli olacak o kitaplar ilerde.

1 Beğeni

Bende Akılçelen GOT 3 eksik. Epsilon GOT 5’i basana kadar bekleyeyim. Zaten Epsilon çizgi romanların istikrarı konusunda vukuatlı. Bakalım ne zamana devam ciltleri gelecek.

1 Beğeni

Devamı gelmez. Bunları first-appearance olarak basıyorlar -önemli bir karakterin ilk gözüktüğü sayı. Koleksiyon amaçlı yani.
Neyse ki zamanında Bilka’dan okumuştum hikayenin tamamını.

2 Beğeni

Marmara Çizgi on Instagram: "Bir takım gelişmeler ektedir. #cizgiroman #çizgiroman #saga #chew #yürüyenölüler #monstress #theimmortalhulk"

11 Beğeni

herhalde ilk kez marmara çizginin böyle yayınlar hakkında paylaşım yaptığını görüyorum. Keşke yayınevleri gelecekteki planları hakkında biraz şeffaf olmayı denese. YKY ne kadar gerçekleştiremese de bir baskı planı paylaşıyor keza presstijde sene başı neleri basacaklarını açıklamıştı.

2 Beğeni

Ertan Ergil, Instagram’dan bir şeyler tease edip duruyor. Şu Metal serisi çıksa artık. :pensive:

2 Beğeni

Logoya göre Knightfall geliyor gibi.

5 Beğeni