Yeni Çizgi Roman/Manga Haberleri

Kayıp Kıta on Instagram

5 Beğeni

Knightfall gelirse omnibus olarak çıkmak zorunda bence. Diğer türlü cilt ya da fasikül olarak çıkarsa çok uzar, yarım kalır

4 Beğeni

Knightfall imkansız hatta seçim sonrasını görmeden hiçbir yayınevinin büyük bir seri ya da cildi basacağını düşünmüyorum.

1 Beğeni

Ertan abi genel olarak omnibus basmayacağız dedi. Geçtiğimiz senelerde serinin standart ciltleri çıkmıştı. 9 ciltten oluşuyor. Büyük ihtimalle öyle basacaklar.

1 Beğeni

9 ciltlik seriye Ertan abinin şu dönemde gireceğini sanmıyorum Under the Red Hood basmaya söz verdik de çıksa çok pahalı çıkacak düşünüyoruz diyodu. Kıyamet Saatlerini falan bitirseler iyi gibi.

3 Beğeni

Knighfall demişken, Batman Torika’yı Knightfall omnibus cilt 3’de var sanıyordum yokmuş. Troika hikayesi Knigtfall’ın son kısmı mı oluyor yani?

1 Beğeni

Ön siparişe açmışlar ama sert kapaklı edisyonundan ses yok daha

3 Beğeni

gelecek mi peki ? Ben hiç karakarganın sert kapaklı cilt bastığını hatırlamıyorum

Instagram’da bir soru-cevap etkinliğinde yada story attıklarında yazmışlardı diye hatırlıyorum. Normal ve sert kapak şeklinde olacak ve sert kapaklısı kuşe olacak diye, umarım doğru hatırlıyorumdur. :sweat_smile: :sweat_smile:

6 Beğeni

image
always never çizgi düşler.
tek atımlık bağımsız çizgi roman

Ne zaman çıkar emin değilim. Instagramda görsel paylaşmışlar.

11 Beğeni

5 Beğeni

Bu haber çok iyi oldu. Bakalım fiyatı ne olacak ?

edessada 450 tl şu an bence almak isteyen ordan alabilir çünkü daha ucuza çıkarmazlar gibi :slight_smile: tabi önceki edisyonla aynı basacaklarsa

Bence sert kapak olmayacak, 3 cildin birleştirildiği standart tek bir cilt olacak

Fantastik Dörtlü 3 ve Daredevil 5.

8 Beğeni

Amerika’da, Comic Con’a özel basılan slipcase versiyonu vardı. Bir de onu basıyorlarmış.:grin:

Açıkçası olur mu olur, şaşırmam. F4 ü öyle basınca belki de bunu da basarlar, sonuçta adına “özel cilt” demişler :sweat_smile: :sweat_smile:

3 Beğeni

kaça kadar devam edecek fantastik dörtlü

Harika haber. Alacağım gibi duruyor. Tabi fiyata bi bakalım.