Yeni Çizgi Roman/Manga Haberleri

5 Beğeni

Varyant ve blank kapağı niye siteye koymamışlar acaba X-Men 97 için.

2 Beğeni

Çizgi roman dükkanlarında satışı olacaktı. (belki dükkan üzerinden satarlar) Ama sorayım bilgi alıp dönüş yaparım.

Yakın zamanlarda siteye Varyant ve Blank eklenecekmiş hocam. Bilginiz olsun.

1 Beğeni

Teşekkürler bilgilendirme için.

1 Beğeni

Çizgi Grafik Roman / Jedbang Collectibles - Türkiyenin En Kahraman Mağazası

2 Beğeni

Maşallah. Virgin kapak çıkarmışlar güzel olmuş.

Athica Yayınları on Instagram: "Çok yakında Athica farkıyla sizlerle..."

21 Beğeni

Çok şükür ya. Athica gerçekten harika işler yapıyor. Bir de transmetropolitan gelir mi acaba?

1 Beğeni

Ya bu Athica bi de deluxe cilt basarsa çizgi roman yayınevleri arasında favorim olacak hakikaten.

1 Beğeni

Athica nın bastığı ciltler saman kağıt mı oluyor, kuşe mi? Birde başladıkları bu serinin devamını getireceğine inanıyor musunuz? Yanlış anlamayın, düzenli olarak bu seriyi takip etmek istiyorum ama yayınevleri kalbimi çok kırdı :slight_smile: Eğer bir bilginiz varsa ve cevaplarsanız çok sevinirim

1 Beğeni

Kuşe basıyor genelde, orijinali nasılsa öyle basacaklarını tahmin ediyorum. Serileri devam ettirmede iyiler, daha yeni sayılır ama arkalarında çok köklü bir medya grubu var sıkıntı yaşayacaklarını sanmıyorum.

5 Beğeni

Teşekkür ederim hocam.

1 Beğeni

90gr kuşe kullanıyorlar. İlk webtoonları 135gr kuşe ile basıyorlardı. Sonradan mecbur gramaj düştüler. Bir ara genel yayın yönetmenin aklında farklı bir edisyon fikri vardı. Son yayınladıkları bir webtoonu holmen bastılar.

Şuan Invincible 2 ayda bir çıkıyor gibi periyotları ideal. Yayınevinin çeviri ve grafik kısmında bazı sıkıtılar yer yer dile getiriliyor. Bazı yayınevleri 2 ila 4 yıl devam cildi vermeyip farklı farklı yayınları basıyor. Şuan böyle bir durum yok gibi. Yayınevlerinin seriler özelinde kalp kırma noktasında oldukça haklısınız. Arkabahçe, Marmara Çizgi vb emektar çizgi roman yayınevlerimizin Image ve diğer bağımsız firmalardan aldığı çizgi romanların durumları gerçekten içler acısı. Eğer hiperenflasyon olmazsa düzenli devam eder gibi. Tabi Türkiye sınırları içerisinde hiçbir şey öngörülebilir değil. Bekleyip göreceğiz. Ayrıca yayınlar sansüre girer mi, muzır neşriyat yer mi gibi konularda korkutucu ve süreci uzatacak etkenlerden.

10 Beğeni

Ohhh be sonunda. Bunca yıldır basarlar diye diziyi izlemedim. Sonunda sabrımın karşılığını aldım.

3 Beğeni

:bomb: BOMBA :bomb: manga duyurularına hazır mısınız? 7 Temmuz Pazar günü saat 19.07’de Instagram üzerinden yapacağımız manga içerikli canlı yayınımıza tüm okurlarımızı bekliyoruz :sunglasses: Arkanıza yaslanıp alarmlarınızı kurmayı unutmayın! :partying_face:
Çizgi roman için ayrı bir etkinlik ileri tarihlerde çizgi roman ekibimiz tarafından düzenlenecektir.

1 Beğeni