Yeni "Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları" Fragmanından Öğrenebildiğimiz Muhteşem Detaylar

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Yeni "Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları" Fragmanından Öğrenebildiğimiz Muhteşem Detaylar – Fantastik Canavarlar

image

Çiçeği burnunda filmimiz Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları’nın Comic-Con özel fragmanı da nihayet yayınlandı. Işık hızıyla fragmanın çevirisini yapmakla kalmadık, üstüne bir de fragmanda neler döndüğünü detaylıca anlatmaya kalktık. Yer yer Pottermore‘dan yararlandık, ancak bununla da yetinmedik. Gerekli gördüğümüz yerlere çeşitli eklemeler yapmaktan da geri durmadık. Ben daha fragmanı izleyemedim, hani nerede, diyenler için 3 dakika… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Logodaki diğer asalar arasında harry ron ve hermione’ninkiler de var. Wizarding world’ün genel logosu işte. Filme dair ipucu aramamak lazım. Sanırım grindelwald Fiendfyre (türkçesini unuttum) büyüsü yapmış, şu crabbe’in yapıp kendini öldürdüğü büyü. Çünkü alevlerden oluşmuş yaratık gördüm. Burada yer vermemişsiniz ama ben şu siyah çarşaf gibi havada süzülen şeyi merak ettim. Canavar mı, lanet mi, credence mı acaba. asyalı kadının nagini çıkması çok mantıklı olabilir. Nagini normal yılanlardan çok daha güçlü olduğu için voldemorta bakmıştı ve sevgisini kazanmıştı. Normal yılanlara göre güçlü olmasının nedeni aslında insan olması olabilir. Yani serinin sonunda felan insan formuna dönüşmesini engelleyip yılan formunda sıkışmasını sağlaaycak bişey felan olursa.

evet bütün yazdıklarına hak veriyorum.