Yeni Kitap Haberleri

Kitap üçleme, Kabalcı devam kitaplarını basmamış.

Yeşil Mars
Mavi Mars

5 Beğeni

29tl diyelim biz ona 30 olacağını sanmam:)

2 Beğeni

Bilimkurgu Klasiklerini biraz daha tuzlu satıyorlar normal kitaplardan.

2 Beğeni

Dünyadaki her şeye hükmeden, her şeyi veren ve her şeyi alan ki onlardı. Modern zaman dinlerinde, psikolojide ve bilimde isimleri anıldı, efsaneleri anlatıldı.

Kadim zamanların bereketli, doğurgan Toprak Analarından modern zaman cadılarına; ölümün kırbaçlarını sevgi sancıları olarak yorumlayan Vika’dan, Tanrı’nın kayrasına eren Meryem’e kadar sevilen, korkulan, merhamet dilenen, avunulan, tapılan, bazen yıldız gibi parlayan ama bazen insanlığın üzerine karanlıklar salan

Tanrıçaların öyküsüdür bu kitap…

David Leeming ve Jake Page’in en önemli efsaneleri en anlaşılır ve incelikli bir dille anlattıkları Tanrıça Mitleri, tarihöncesinden günümüze dek anılan Tanrıçalardan bir geçit resmi sunuyor okura.

Karanlık ve aydınlık. Buz ve ateş. Somluk ve ruh. Zamanın dönüşü. Bağrı geniş toprak ve onu saran gökler. Yaşamın ivediliği, devinim, açılıp büyüme, varlığın ezgisi; rüzgârın görünmez soluğu, acı, ölüm sessizliği. Hepsi, onun şişmiş ıslak derinliklerinden, kendi taşıdığı güneş ışığına çıkıp görülür, yeni baştan görülmek için ona geri döner; her görünüş, onun kendi zevki için şekil verdiği kendi varlığından ne azı ne de fazlasıdır.

5 Beğeni
3 Beğeni

10 Beğeni

10 yıl mı olmuş ya… vay be

1 Beğeni

Diskdünya yeni kitabı ve Haruki Murakami sevindirdi. Gerçi Murakami çok kısa ama…

1 Beğeni

nk

Öner Yağcı, Mustafa Kemal Atatürk’ün, “direnme gücü” aldığı isimlerden biri olan, Vatan ve Özgürlük şairimiz Namık Kemal’i, bir bütün halinde; hayatı, düşünceleri ve eserleriyle anlatıyor…

“Ben bu memlekette milletin padişah,
hürriyetin kanun olduğunu göremeyeceğim, fakat sen bunu mutlaka göreceksin… Babana inan.
Vatanımız yok olmayacak, kendini kurtaracak.
Hürriyeti elde edecek. Kim ne derse desin, inanma. Yalnızca bana inan. Hiç şüphe yok ki ülkemizde halkın
egemen olacağı gün gelecek. Ekrem, ben bugünü göremeyebilirim, ama sen göreceksin.
Hürriyet bayrağını taşıyanlardan biri olacaksın.”
(Namık Kemal’in oğluna yazdığı bir mektuptan…)

3 Beğeni

Kitap ilk nokta stoklarına girmiş

4 Beğeni

Sonunda…Geçen ay 4 farklı siteden sipariş verdim ama hepsini geri iade ettim bu matbaa sorunu yüzünden.Son zamanlarda alımında en çok sorun yaşadığım kitaplardan birisi oldu :(((

2 Beğeni

Ben de 2-3 kez diğer kitaplar gelsin diye iptal ettim ama bu arada kitabın etiket fiyatı bir çok sitede 59 TL’ den 64 TL’ye çıktı.

1 Beğeni

Stoklara girmiş ama benim sipariş yatıyor hala. Ön siparişe çıktığı gün aldık hala bekliyoruz. Neys3 zamdan etkilenmedik en azından :unamused:

1 Beğeni

Benim çok garip oldu Kitapyurdundan 2 sefer 35 tlye sipariş verdim,ardından yanlış hatırlamıyorsam 38 tlye babilden aldım en son baktım gelmiyor Hepsiburada’dan 31 tlye sipariş verdim indirim vardı 1.5 hafta civarı bekledim baktım gelmiyor iptal ettim.Şimdi çıksa bile ay sonu alırım herhalde.Gıcık etti bu alım süreci :smile:

1 Beğeni

Günler haritası için akşam mesaj attım ilknokta’ya bugün içerisinde kargoya verileceği söylendi. Hayırlısı artık.

2 Beğeni

9 Beğeni

39 TL den satışa sunulmuş.

https://urun.n11.com/roman/kokler-naomi-novik-P342925730

2 Beğeni

Pegasus döktürmüş yine.

1 Beğeni

Daha satışa çıkmadı ama kitapyurdu %45 indirimli yayınevi Pegasus ay boyunca.

2 Beğeni

Gözüm görmesin istiyorum artık kitapları. Sürekli listem kabarıyor :sleepy:

2 Beğeni