Yeni Kitap Haberleri

Konudaki gönderi sayısı yavaşlamalara ve hatalara sebep olduğu için temiz bir konudan muhabbete devam ediyoruz:

Sevdiğiniz yazar yeni kitabının duyurusunu mu yaptı? Yıllardır/aylardır yolunu gözlediğiniz o kitap sonunda raflara merhaba mı dedi?

Orijinal dilinde, çeviri eser, yerli veya yabancı vb. her yeni kitap haberini burada paylaşalım.

23 Beğeni

Andy Weir’in yeni kitabı olan Artemis ön siparişe açıldı. Kitap 16 şubat itibari ile raflardaki yerini alacak.

ilknokta.com

1

9 Beğeni

İşte bu harika bir haber :kalp:

5 Beğeni

Brandon Sanderson’un sissoylu serisi devam ediyor. Sissoylu 5 / Benliğin Gölgeleri ön siparişe açıldı.

Kitap 13 şubat itibari ile raflardaki yerini alacak.

Kitapyurdu.com

Sissoylu 5-Benliğin Gölgeleri

7 Beğeni

Tam serilere başlıyorum güzel şeyler çıkıyor. Şunu da okuyayım öyle başlayayım, bunu da okuyayım öyle başlayayım diye diye seriler birikti :roll_eyes::roll_eyes: Hemen alınıp okunmaz mı şimdi bu?

5 Beğeni

Lütfen haberi olanlar bu başlığı ihmal etmesin :blush:

5 Beğeni

Yazacak bir yer bulamadım o yüzden bu konuya yazayım, konuya tamamen zıt bir haber olsa da.

Kış Rüzgarları bu yıl da çıkmayabilir.

5 Beğeni

Uzun zaman olmuş ama bu gidişle buz ve ateşin şarkısını da brandon Sanderson tamamlayacak

5 Beğeni

Bu konuda o kadar üzgün ve kızgınım ki… Üzgünüm çünkü altı sene oldu! En sevdiğiniz serinin hiç tamamlanmamış olduğunu düşünsenize. Kızgınım çünkü sen git başyapıtını, hayatın boyunca yazacağın en güzel şeyi son üç sezonu çöp eden dizi yapımcılarının tamamlamasına izin ver. Dizinin final bölümünden sonra, her şeyi öğrendikten sonra altıncı ya da yedinci kitabı kim ne yapar artık? Bir de Targaryen tarihi çıkarıyor iki ciltlik. Kimin umrunda ise?

5 Beğeni

Brandon Sanderson’ın Buz ve Ateşin Şarkısı ve Kral Katili Güncesi serilerini tamamlama muhabbetlerine cevabı:

Mesajda verilen linkteki resim:

Özet

Brandon Sanderson’ı sevmek için yeterince nedenim yokmuş gibi bir de böyle cevaplar yazıyor okurlara :joy::joy:.

9 Beğeni

Ne Patrick ne de Grrm iyi bir yazar değil iyi yazarlar okurlarını düşünür . Iyi kitap yazmakla iyi yazar olunmuyor

4 Beğeni

Ham’li Çiftçi Giles öz siparişte :wink:

4 Beğeni

Peter V. Brett yeni bir üçleme üzerinde çalışıyor. Üçleme İblis Döngüsü serisinden 15 yıl sonrasında geçecek.
Hazır bu seri duyrulmuşken 5. kitap Türkçe’ye çevrilmesi fena olmazdı, ama bu yıl geleceği haberi dışında bir ses yok.

4 Beğeni

Ah keşke aynı evrende yazmasa yazar. Hatta keşke yeni bir “seriye” başlamasa da tek kitaplık kurgular üzerinden gitse. Peter Brett gelecek vaat eden bir yazar ama kendini geliştirmeli. Vakti zamanında yazdığım incelemeyi tekrar okudum, verdiğim puanı fazla vermişim, 6/10 yapalım onu, 5,5’tan.

4 Beğeni

Dikenlikler prensi gibi 2 . Uclemesi Türkçeye çevrilmeyecek sonra üzülen yine biz olacağız.bazı yazarlar artık fazla para göz olmaya başladı.

3 Beğeni

Ben de görür görmez aynı şeyi söyledim. Çevrilirse bile okumam zaten, son kitap çıksın da bir.

3 Beğeni

İblis döngüsü serisinin giderek kötüleştiğini duymuştum doğru mu . Bende şu ana da 1 . Kitabı var özellikle 5 . Kitabın kötü olduğunu duydum.

Edit : ortalam kitap seviyesinde olarak adlandirdiğim kuzgun gölgesi ,barut büyücüsü ,dikenlikler prensi iblis döngusu ,lightbringer serilerinden sadece barut buyucuşu giderek iyi bir hal alıyormuş onun dışında hepsi giderek kötülesıyormuş.Garip değilmi sizce.

4 Beğeni

Iblis döngüsü 4 te bozdu. Eski kitaplar kadar iyi değildi. Barutu sevdim 2.yi okuycam bir ara dikenlikler şişirme seri gibi geldi almadım lightbringer ne atar misin link falan

4 Beğeni

4 kitabı aynı anda almıştım. Okumaya henüz başlamadım, korkutuyorsunuz beni…

4 Beğeni

Bende kitap fuarından aldıklarimi okumadım hala 10-13 tane falan ;(

4 Beğeni