Yeni Kitap Haberleri

Kırlangıç Kulesi’ni hemen almam sanırım. Çünkü bir süre sonra fiyat düşüyor

Yıkılıyor. (Bu kelimeyi ilk kez kullanıyorum.)

6 Beğeni

Maşallah valla, ne diyeyim bilemedim. :smiley:

16 Beğeni
35 Beğeni

Lisans eğitimimi ancak bu şekilde kullanabilmem :’) (bkz.ona minik araştırmacı gazetecilikler yapın)

Şaka bi yana çok sevindim, seriyi heyecanla bekliyoruz!

3 Beğeni

Bu bize yapılır mı? :expressionless:

1 Beğeni

Kapaklar çok güzel olmuş. Ayrıyeten Wells için ayrı bir dizi olması da sevindirici bir haber.

1 Beğeni
5 Beğeni

Güzel haber. Umarım Atatürk’ün Nutukta atıf yaptığı tek yabancı kitap olan “The Outline of History” kitabını da çevirirler.

3 Beğeni

İş Bankası Modern Klasikler serisi yeni üyesi

Türk Klasikleri serisi yeni üyesi

Hasan Ali Yücel Klasikleri

14 Beğeni
11 Beğeni

Kuzgun Karası

Babil Ayini

6 Beğeni

Pegasus yine yarım bırakacağı ya da 9.kitabına başka bir yayın evinin atlayacağı güzel bir polisiyeye başlamış.

İşbankasından ilginç bir kitap. Yazarın psikolojik gerilim kitapları çok sağlamdır.

Çok sevilen yazarın gençler için ilk romanı
ÇOCUĞU BULMAM GEREK…
ONU KORUMAM GEREK…
GELİYORLAR…
KAÇMA ZAMANI.
Sıradışı özelliklere sahip olan Chipper, onu yok etmeye kararlı, korkunç bir teşkilattan kaçıyor.
Kilometrelerce uzakta, on iki yaşındaki öksüz Jeff, halasının göl kıyısındaki kulübe kiralama işinde çalışıyor ve eski hayatını çok özlüyor.
Yolları kesişen Chipper’la Jeff, kendilerini düşünebileceğiniz en tehlikeli takip oyununun içinde buluyorlar.
Chipper hayatta kalmalarını sağlayabilecek mi?
Ne de olsa o yalnızca bir köpek…

5 Beğeni

Can’dan kısa klasiklerden sonra yeni seri galiba kısa modern.

9 Beğeni

İş Kültür Modern Klasiklerden Genç Bir Doktorun Anıları ismi ile çıkan kitap galiba.

2 Beğeni

Şimdi ona baktım bende kitaplıkta aynen o galiba.

1 Beğeni

Genç Bir Köy Hekimi’nin bende Can baskısı var. Kısa dediğine göre o kitabın içinden bir kısım olabilir.

1 Beğeni

Morfin o kitaptaki öykülerden biri aslında. 30-35 sayfa civarındaydı diye hatırlıyorum, eğer sadece bu öyküden ibaretse epey kısa bir kitap olacak anlaşılan.

2 Beğeni