Yeni Kitap Haberleri

Kitapların kapakları gerçekten muazzam güzellikte ama daha önce hiç Lem okumadığım için maalesef uzak kalıyorum. Yazarı ilk defa okuyacak birisi için hangi kitabını tavsiye ederdiniz?

2 Beğeni

Belgesel gelince hemen basmışlar mı kitabı. :slight_smile:

2 Beğeni

Çok teşekkür ederim, bekledik bunu çok bekledik :slight_smile: sipariş verdim bile :slight_smile:

2 Beğeni

Ben de verdim valla Lem siparişi. Araya birkaç da PKD sıkıştırdım. Bu aralar bir şey aldığımız yok. İyice azalttım kitap alışverişini. Bu fiyatlarla baş edemeyiz.

4 Beğeni
7 Beğeni

26 Beğeni

Bu seri yarım kalmamış mıydı, devam mı edecekmiş yani? Yeni basıma sevindim tabii ama yarım diye ilk gördüğüm zamanlar almamıştım.

Önceki baskılar Pegasus yayınlarındaydı. Artık yayın hakları April’da. Seri Aprilden devam edecek.

1 Beğeni

Kapaklar güzel olmuş. Kitapları okuyup bilgi verebilecek olan var mı?

1 Beğeni

Türkiye’de şu ana kadar yazılmış en başarılı fantastik serilerden birisi Yedi Kartal Efsanesi. Ne zaman çıkıyor acaba?

3 Beğeni

Nihayet geliyor, son zamanlarda aldığım en ama en güzel yeni kitap haberi oldu bu. Kapaklar da gerçekten şahane olmuş.

Ben bu iki kitabı okuyalı 10 seneden fazla oldu. Belki birazcık taraflı olacağım ama bana kalırsa Türkçe edebiyatta okuyabileceğiniz en iyi şehir fantazisidir bu seri. Özgündür, yaratıcıdır, Türk kültüründen beslenir, kurgusu harikadır, edebi olarak tatmin eder. Ne kadar övsem de bir şeyleri eksik anlatırım herhalde, sizin alıp bir şans vermeniz gerekiyor. Serinin üçüncü ve son kitabı Ateş ve Bedel bir türlü yayınlanamıştı, umuyorum April çok geçmeden onu da yayınlayacaktır.

Özet olarak forumdaki bütün arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim bu kitapları. Elimde aşağıdaki baskılar var ama April baskılarını da çıkar çıkmaz alacağım. Tekrar okumak çok güzel olacak.

11 Beğeni

Ben yedi kitap olacaktı diye hatırlıyorum.

2 Beğeni

Benim aklımda Ateş ve Bedel son kitap olacaktı diye kalmış nedense. Açıkçası böyle bir evrende yalnızca üç kitaplık bir seri olması yazık olur zaten. Umarım dediğin gibi yedi kitap, hatta daha fazlası olur.

4 Beğeni

Eğer okumayan varsa ben Saygın Ersin’in Pir-i Lezzet kitabını da şiddetle tavsiye ederim.

3 Beğeni

@zehir @cankutpotter

14 Beğeni

Yani dördüncü kitap da gelecek demek oluyor bu galiba. Mutlu oldum. :slight_smile:
Paylaşım için teşekkürler.

1 Beğeni

Rica ederim :pray::pray:

2 Beğeni

Piri lezzeti hala okumadım, ilk iki kitabı ilk basıldığı zaman alıp okumuştum 3 ve 4 çıktığında hepsini toptan alıp sil baştan yaparım inşallah. Haber için teşekkürler

3 Beğeni

hangi seri bu? (20kar)

Yedi Kartal Efsanesi.

1 Beğeni