Yeni Kitap Haberleri

6 Beğeni

Sormaktan yılmayacağım. Witcher? :pleading_face: :upside_down_face:

:man_shrugging:

9 Beğeni

:frowning: Ben başlıktan uzaklaşıyorum, belli ki alaya alınıyoruz. Pegasus artık ciddiyetle takip ettiğim bir yayınevi değil. Kadere kısmete bir gün Ayn Rand’ı basarlarsa da bilmiyorum artık nereden alırım. :blush:

1 Beğeni

1 Beğeni

Ciddi ciddi alaya alındığını mı düşünüyorsun ? Cidden meraktan soruyorum.

Hayır. Alındığımı"z"ı düşünüyorum.

‘Ciddi ciddi’ siz bu iletişim metodundan memnunsanız sizin bileceğiniz iş.

Ben ‘cidden’ merak etmiyorum bu konudaki görüşünüzü.

2 Beğeni

Özür dilerim. Alaya almadım kimseyi. Hiçbir zaman da öyle bir niyetim olmadı. Çok uzun zamandır bu üç kitap (lar) soruluyor ve ben de bildiğim kadarıyla cevaplıyorum. Evet Hyperion basılıyor. Çıkmak üzere. Ayn Rand’lar kapak yüzünden çok uzun süre bekledi ve hâlâ bekliyor. Sebebini ben bilmiyorum. Witcher hazır ama bekliyor. Benim elimde değil. Gelişme olursa haber vereceğim.

27 Beğeni

Muhteşem. Teşekkürler.

Dövüşmen guzum. :slight_smile:

23 Beğeni

Ayn Rand demişken :slight_smile: Vedat Milor pek sever kendisini. :slight_smile:

Opera Anlık Görüntü_2020-12-31_001954_twitter.com

9 Beğeni

Çorbada benim de tuzum olsun. :joy::joy:

7 Beğeni

Bence artık yeni Orwell baskıları haber değeri taşımıyor :nauseated_face:

1 Beğeni

Vaaay be Borges artık Can’da demek :frowning_face:

Can’ın Borges transferine herkes fiyat ve kapaktan dem vurmuş. Var mı benim gibi Tomris Uyar ve Pedal Charum çevirisini beğenmeyen? Sırf işi İnci Kut’a versinler diye editörlere mesai saatlerinde iki ay boyun kütürdetmeli sırt masajı yapabilirim.

6 Beğeni

Ben de Tomris Uyar çevirilerini beğenmiyorum. Umarım İnci Kut, Seçkin Selvi, Süleyman Doğru veya Emrah İmre çevirir.

2 Beğeni

Yanlış bilmiyorsam, bu tür ünlü yazarların telif hakkı için belli sürelerle anlaşma yapıyorlar. Süre bitince yayınevleri arasında en ideal teklifi yapan basım hakkını alıyor. Ama dediğim gibi yanlış biliyor da olabilirim.

1 Beğeni

Anlaşılan witcher 2. sezonu bekliyor

1 Beğeni

Seri bitti artık, ara bir kitap için dizi beklendiğini zannetmiyorum.

Şubatta çıkacak denmişti geçen sene başında, o zamanlar Türkiye’de pandemi de başlamamıştı aklıma başka bir şey gelmiyor.

Ayrıca öyle bile olsa mantıklı karar sonuçta ticaret.

1 Beğeni