Yeni Kitap Haberleri

Listeden ilk kapak göründü, Kafka Kitap’tan Susan Sontag biyografisi:

Daima Susan - Sigrid Nunez

+Vakıfbank Kültür yenisi

4 Beğeni

Çok şükür :rage:

21 Beğeni

Kapağı

24 Beğeni

Heyecanla bekliyorum ama fiyatını görünce bütün heyecanım sönecek gibi hissediyorum

1 Beğeni

Kapak normal bir kitap kapağı gibi mi olmuş? İnanamıyorum. Beğendim sanki :sweat_smile:

10 Beğeni

Şuana kadar yayınevleri Önce ağzımıza balı çalıyor övüyoruz, seviniyoruz tabi satışa çıkana kadar. :relaxed: :relaxed: :relaxed:

Fiyatı gördükten sonra tam bir hayal kırıklığı şikayet ve eleştiriler. Bakalım fiyat ne olacak. Ama çok ucuz olacağını da düşünmüyorum.

6 Beğeni

Evet orijinal kapağı kullanmışlar şaşkınım :rofl:

1 Beğeni

Keşke ciltli olsa…:pensive:

2 Beğeni

Fontlar da aynı olsa harika olurmuş.

Ama buna da şükür :sweat_smile:

15 Beğeni

Uzun zamandır bekliyorduk, ocak bütçeleri zorlayacak :sweat_smile:

Keşke çok güzel duruyor :drooling_face:
images (1)

4 Beğeni

Yayınevine sormak lazım belki düşünüyorlardır.

1 Beğeni

King’in kitaplarını istisnalar hariç inatla ciltli basmıyorlar, keşke bu attığın ciltli baskı çıksa… :pleading_face:

Felix’in omnibus baskısı var, Presstij’in özel baskısı var üzerine arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak absolute Öldüren Şaka’nın sözünü verdim, ay bitmeden almam gerekiyor.Bu ay nasıl bitecek merak ediyorum. :hanci:

@narpal 6 ayda bir düzenli soruyorum.:no_mouth:

5 Beğeni

Anket yapıp her sene 1 tane kitabı ciltli çıkarsalar en azından. O ve Mahşer’den sonra devamı gelir diyordum.

Ve Can Yayınları Gelecek Program:

• Douglas Stuart - Shuggie Bain (2020 Man Booker Ödüllü)
  • Salman Rushdie - Quichotte
  • Laura Esquivel - El diario de Tita ve Mi negro pasado ( Acı Çikolata’nın devam kitapları )
  • Gabriel Garcia Marquez - The Scandal of the Century: Selected Journalistic Writings, 1950-1984

(Son üç kitap 2020 ortalarında bildirilen dört kitaptan biriydi. Bu dört kitaptan 2020’ye yetişen yalnızca Sophie Mackintosh’dan Mavi Bilet oldu.)

3 Beğeni

Konu King’den açılmışken, Kemik Torbası yeni baskı olmasına rağmen bu boyutta geldi. Yayınevine sorduğumda artık hepsi büyük boy olacak gibi saçma bir cevap verdiler. Eski baskıların küçük boy olduğunu biliyorum ama bu olayı cidden anlayamadım ve gördükçe sinirim bozuluyor.

19 Beğeni

Yoksa ikinci bir Akılçelen vakası mı geliyor? :confused:

5 Beğeni

Yeni baskı derken Kemik Torbası’nın baskı tarihi nedir ? Ben de yeni baskıların büyük boyutlu olduğunu biliyorum.

Bana gelen kitap da küçük. Ağustos basımı.

Kemik Torbası’nı almayayım bir süre en iyisi…

Ağustos 2020 basımı.