Yeni Tasarımda Karşılaştığımız Sorunlar

Forumda üyelik silme işlemi yoktur. Bu tarz durumlarda bir daha girmediğiniz takdirde aynı etkiyi yaratacaktır.

İstediğim bir konuyu sabitleyemiyorum. Sabitledikten sonra kendi kendine tekrar normal akışa giriyor. Acaba ben mi yanlış yaptım yoksa siteden kaynaklı bir durum mu ?

Konuyu özel olarak takip etmek için imleyebilir veya gönderiler için bildirim almak istiyorsan “gözleniyor” yapabilirsin.

Bunları deneyeceğim, teşekkürler.

1 Beğeni

Mobil görünümün şekli, şemali, puntosu mu değişti acaba yoksa ben mi bir yerlerde ayarlarımı bozdum? :roll_eyes:

2 Beğeni

Şu an herhangi bir sorun yaşıyor musunuz acaba?

Şu an itibariyle bir sorun görünmüyor.

Hayır, eski haline geri dönmüş. Teşekkürler :relieved:

Bir mesaja edit yapınca yeni yazmış gibi ana sayfaya en tepeden düşmesi normal mi yoksa sadece bende mi oluyor acaba?

Eğer başlıktaki son mesajsa, normal. Kendi mesajınızdan sonra başka mesajlar varsa, evet, biraz anormal sayılır.

1 Beğeni

Başkası yazana kadar editlemeyem o zaman mesajlarımı. Son mesajmış : D

1 Beğeni

Bunun nedeni sizin mesajınızı görmüş bir kişinin daha sonra yaptığınız düzenlemeden de haberdar olması aslında. Yani bizim elimizde olan bir şey değil de, sistem kendiliğinden böyle bir yapay zekaya sahip.

Hep @hanci’nın oyunları…

6 Beğeni

Yapay Zeka değildir o, algoritmadır.

Mobilde bir konudaki yazıları okurken yukarıya çıkmak için kaydırdığımda az biraz kaydırmama rağmen baya üste çıkıyor 7-8 yazı öne gidiyor buna bir çözüm var mıdır acaba?

Bazen bende de oluyor. Okunmamışlara bir tıklıyorum bir türlü gelmiyor. Çözümünü bulamadım maalesef.

İstatistik sayfamız olsa güzel olurdu. En çok beğeni alan, beğeni veren, en çok yazan yazarlar, en çok zaman geçirenler vs.

Var da ben bulamadıysam affola.

Bir de bazı rozetlerin nasıl kazanıldığı hususunda detaylı bilgi yok. Şans eseri kazanıyoruz bazılarını :slight_smile:

1 Beğeni

Profilinizin yanındaki 3 çizgiden oluşan kısma bastığınızda açılan yerde kullanıcılar kısmına tıklarsanız oradan istatistikleri yıl, çeyrek, tüm zamanlar gibi çeşitli periyotlarda görebiliyorsunuz.

Bende böyle bir sıkıntı yok. Mobilden de bilgisayardan da çok hızlı bir şekilde açabiliyorum sayfaları. @magicalbronze bir baksın tabii yine de.

Bu forumun tasarımının son güncelmemesinden sonra klavyenin üstünde çıkan sözcük önerileri kayboldu. Başka her yerde var ama buraya yazarken yok. Sebebi ne olabilir?

2 Beğeni

Bir iki gündür mobilde üstten google reklamlar iniyor, üstteki menüyü kapatıyor. Yukarıya sürüklemek gerekiyor. Elsiz ayaksız kaldık ey yönetim o reklam hiç olmadı ne olur başka yere koyun :cold_sweat:

Yine mobilde sol üstteki forum simgesi miniminnacık kaldı. Trivia’nınkini eklerken bozuldu sanırım. O günden beri böyle.

Tipe bak :smile: