Yeni Tasarımda Karşılaştığımız Sorunlar

Tasarımla ilgili değil muhtemelen ama bir sorunum var. Aylık öykü seçkisine ait öyküleri siteye gitmeden forum içinde yorumlayabileceğimiz başlıklar oluyor. Bu durum eski sayılar için geçerli değil mi? Mesela 2015 yılına ait bir öyküye yorum yazmak istedim ancak forumda öyküyü bulamadım. Yorum yazmak için siteden mi giriş yapmam gerekiyor?

Tasarımdan mı bilmiyorum ama konu içindeki profil resimleri çoğu zaman gözükmüyor.

Örnek bir ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz?

Yandex Browser kullanmanı tavsiye ederim. Tıkır tıkır, sorunsuz.

1 Beğeni

Kullanışsız geliyor Yandex.

Biraz peşin hüküm mü sezdim? Chrome kullanıyorsunuz sanırım.

Tarayıcı geçmişini silerseniz düzelir muhtemelen. Birde chrome da veri tasarrufu modu var onu açmış da olabilirsiniz.

Denedim. Aynı şekilde devam ediyor sorun. Daha önce tablet kullanırken de aynı sorun vardı.

@kaanaskin93 indirip denemiştim. Özellikle video izlerken aşırı donma oluyor ve bazı kaynakları hiç açmıyor bile.

Üzüldüm. Demek ki cihazlar yüzünden yapısal farklılıklar baş gösteriyor.

1 Beğeni

bugün kontrol edeceğim sıkıntıyı.

1 Beğeni

Arkadaşlar Merhaba,

Son birkaç haftadır mobilde bazı sorunlar yaşamaktayım. Aşağıda belirttiğim sorunlardan kendilerinde de olan varsa belirtirse sevinirim.

1. En üstteki kullanıcı resminin yana kayması.
  2. Zaman zaman kullanıcıların resimlerinin görünmemesi
  3. Bazen okuduğunuz konulardaki okunmamış mesaj sayısının silinmemesi.

Teşekkürler.

2 Beğeni

Diğerlerini yaşamamakla beraber son sorunu(3) ben de aralıkla yaşıyorum.

2 Beğeni

İkinci sorunu çok uzun zamandır yaşıyorum. Üçüncü sorun da arada oluyor. Yaklaşık bir ay önce bildirmiştim ama sorun ondan yaklaşık iki üç ay öncesinde başladı. İlk başladığında arada resimler gelip gidiyordu ama bir aydır hiç gelmiyor.

1 Beğeni

Bu sorunu yaşayan arkadaşlar hangi temayı kullandıklarını yazabilir mi acaba? @Agape @OldFatGil-Galad @Ozgur

Aydınlık kullanıyorum ben.

Vincent kullanıyorum.

Karanlık temayı kullanıyorum fakat diğer temalara da geçsem bir değişiklik olmuyor.

Üçüncü sorunu ben de yaşamaya başladım, daha önce hiç olmamıştı. Karanlık tema kullanıyorum.

Vincent tema kullanıyorum ve 2 haftadır filan 3. sorunu yaşıyorum.+ olarak iki gündür fotoğraf yüklerken bu hatayı alıyorum. Telefon ile alakalı mi bilmiyorum ama başka uygulamalarda bu hatayı almıyorum.

1 Beğeni