Yeni "Tom ve Jerry" ve "Scooby-Doo" Filmleri Geliyor

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: Yeni "Tom ve Jerry" ve "Scooby-Doo" Filmleri Geliyor – Kayıp Rıhtım

image

Warner Bros. çocukken bayılarak izlediğimiz “Tom ve Jerry” ve "Scooby Doo"nun yeni sinema filmleri için kolları sıvadı. (DEVAMI…)

4 Beğeni

Hadi be Tom, bu sefer güldür yüzümüzü.

1 Beğeni

Uuuf umarım mahvetmezler. Böyle eskilerden kalma filmleri/dizileri tekrar gündeme getirdiklerinde çok geriliyorum.

2 Beğeni

Aynı his bende de oluyor, bir şeylerin bozulduğunu görmek hiç hoşuma gitmiyor açıkçası.

1 Beğeni

2002’deki Scooby-Doo filiminden sonra ondan ümidi kestim sen kurtar Jerry

1 Beğeni

Bi ara Tsubasa’yı yeniden çekeceklerdi ne oldu o iş ?

1 Beğeni

:smiley: Ben onu hiç görmedim şahsen, haberim bile yok.

En büyük korkum 3d yapmalarından yana. Ama başka da çare yok gibi. Mesela Garfield’ın başına gelenler hoşuma gitmiyor…

Sanıyorum tek güzel örnek Space Jam’di. Zaten onda da 3D olayına girmemişler, karakterleri çekiştirip bozmamışlardı. Ya da 3D ile şişirmemişlerdi mi demeliyim -_-

1 Beğeni

Tsubasa’nın Road diye bir serisi vardı. Onu yarıda kesmişlerdi. Şimdi en baştan vereceklerdi. Ama ses çıkmadı. Gerçi verseler bile Türkçe gelmez. En iyi ihtimalle ingilizce altyazılı bulabiliriz.

1 Beğeni

@LordKratos Yani gerçekten cevirirler mi ya da Türkiye’ye gelir mi bilemiyorum. O tür şeylerin gelmesi gerçekten çok zor oluyor çünkü çok fazla insan ilgi göstermiyor. :slight_smile:

@Firtinakiran
3D ile şişirmek tamamen doğru bir terim aslında. Siz böyle dedikten sonra düşündüm ve birkaç fotoğrafı inceledim. Gerçekten de bir garip duruyor çoğu karakter. Keşke gerçekten çizgi film gibi yapılsa. O zaman harika olabilirdi.

3 Beğeni

Çocukluğumuzun efsanesiydi ya zaten Türkiyeye ne gelse yarıda kesiliyor. Cobra ve Pokemon da öyle oldu.

1 Beğeni