Yeni Yıl Kutlaması, 2022 :)

Herkesin yeni yılını kutlarım. Sağlık, huzur, bereket, mutluluk, zenginlik, neşe bizimle, tüm dünyayla olsun. Gönlümüze göre bir yıl olsun. :four_leaf_clover::two_hearts:

13 Beğeni

31 Beğeni

Keyifli, mutlu, sağlıklı, huzurlu yıllar dilerim herkese. 2020 ye bozuk atıyorduk, al sana 2021 dediler. 2022 ye çok mesafeli ve politik yaklaşmaya karar verdim ben :grinning_face_with_smiling_eyes: .

12 Beğeni

Mutlu yıllar diliyorum forum ahalisine.

13 Beğeni

Herkese sağlıklı ve mutlu yıllar diliyorum. Umarım 2022 çok daha iyi geçer. :partying_face:

12 Beğeni

Memlekette güzel şeyler olsun, forum da şenlenir zaten.

Mutlu yıllar, : )

14 Beğeni

Herkese mutlu yıllar.
Hayatım boyunca çok kitap okuyamasam da kitapları sevdim onlarla oldum. Sonunda kitapları seven bir topluluğa girdim. 6 aydır buradayım ama çabuk alıştım, forumu ve forumdaki insanları çok seviyorum. Hayatımdaki güzel anların içinde bu forum ve buradaki arkadaşlarımız var, o sebeple herkese teşekkür ediyorum.

19 Beğeni

Tüm kitap dostlarına sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yıl diliyorum. Her şey gönlünüzce olur İnşallah.

16 Beğeni

Herkese iyi seneler.
Umarım toparlanırız artık, yok vallaha da bıktık :slight_smile:
Sağlığımız ve paramız filan olsun. Yeme içme satın alma koymasın.
Dertlerimiz Marsa gitmek filan olsun. Roket kalktı da inemedi diye üzülelim mesela.
İnsanca muamele görelim…
Az ışık olsun da önümüzü görelim.
Budur içimden geçen.

14 Beğeni

Amin. Çoook amin. :two_hearts:Ben roket derdi de istemiyorum. Attığımız roket yerine insin lütfen. :joy:

9 Beğeni

Herkese Creamy Shits diliyorum. :slight_smile:

14 Beğeni

Mutlu noeller arkadaşlar. Umarım yeni yılda da birlikte burada olur, etkinlikler yapar, güzel anılar biriktirir, sağlıkla, sıhhatle yaşar, kitap alabilir ve mutlu hissedeceğimiz tatlı anlar biriktiririz. Kurbağa yılınız kutlu olsun. :candy: :buyucu:

14 Beğeni

2022 her biriniz için güzel, sağlıklı ve bol kitaplı bir yıl olsun. Mutlu yıllar :krs:

19 Beğeni

Rıhtım ailesi hepinizin yeni yılını kutluyorum. Yeni yıl hepimize sağlık, huzur, mutluluk getirsin :krs:

Not: Şarap bardağı bulamadım, su bardağı ile içiyorum :joy:

Çok Önemli Not: SENEYE GÖRÜŞÜRÜZ :face_with_hand_over_mouth:

12 Beğeni

Yeni yıl kutlu olsunnn. :smiley:

noelbaba

12 Beğeni

Herkesin dilediği gibi bir sene olur umarım. Benim pek umudum olmasa da gün doğmadan neler doğar :slight_smile:

Bu klasiği birinin atması lazımdı. :smile:

14 Beğeni

Nice güzel yıllara rıhtımdaşlar :clap:

14 Beğeni

Mutlu yıllar herkese. Umudumuzu da kaybetmeyelim. Umarım daha güzel, pek çok sıkıntıyı giderdiğimiz bir yıl olur 2022.

11 Beğeni

Tüm Kayıp Rıhtım Ailesine mutlu yıllar diliyorum. 2022 yılı bol kitaplı ve bol indirimli bir yıl olur umarım. :wink:

12 Beğeni

2022 sağlık, mutluluk ve huzur getirsin. Herkese bol kitaplı iyi yıllar diliyorum.

10 Beğeni