Yerli Fantastik-Korkunun Son Meyvesi: Hiçbir Şey Göründüğü Gibi Değil!

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: Yerli Fantastik-Korkunun Son Meyvesi: Hiçbir Şey Göründüğü Gibi Değil! – Kayıp Rıhtım

image

İthaki Yayınları, Hacettepe Üniversitesi akademisyeni Bülent Ayyıldız’ın zamanı büken yeni romanını okurlarla buluşturuyor. Ön okuması haberimizde. (DEVAMI…)

5 Beğeni

Bu kitabın yorumunu Türkçe Edebiyat serisi altında yazacaktım üşenmediğim zaman benden önce davranmışsınız. Nasıl klişe olmadan türkçe fantastik yazılır sorusunun cevabı bu kitap. Okuyup bitirdiğim zaman karşılaştığım herkesin eline tutuşturmak istemiştim “bunu oku” diye :smiley: Daha fazla şey yazmak istiyorum ama ne yazsam spoiler olacak gibi. Ben bu kitabı hiçbirşey bilmeden rastgele almıştım ve okuyacaklar da sıfır bilgiyle okusun istiyorum.

Bir de konu Korku/Gerilim bölümüne açılmış ama bana pek korku, gerilim kitabı gibi gelmedi. Gerçi düşününce biraz korkutucu ögeler olduğu doğru ama ben korkmadım okurken. Fakat benim korkmamam diğerlerinin de korkmayacağı anlamına gelmez tabii ayrıca son sahne cidden… Napıyorum kendi kendimi çürütüyorum resmen!!

1 Beğeni