Yerli Fantastik Seri "Felanties" İlk Romanı "Sessiz Şarkılar" ile Bizlerle

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: Yerli Fantastik Seri "Felanties" İlk Romanı "Sessiz Şarkılar" ile Bizlerle – Kayıp Rıhtım

image

Anıl Teryaki’nin ilk romanına ve yerli fantastik serisi Felanties’e merhaba diyelim. (DEVAMI…)

4 Beğeni

Eger okuduktan sonra bir inceleme yaparsanız kitap hakkında olumlu veya olumsuz belki o zaman benim gibi kuşkuyla bakanlar yerli fantastik kurguya bu sayede bir karar verebilir.

2 Beğeni

Kitaba ve seriye dair merak ettiğiniz her şey için benimle gönül rahatlığıyla iletişime geçebilirsiniz :slight_smile:

1 Beğeni

Okuduysan biraz düşüncelerini paylaşırmısın?

2 Beğeni

Öncelikle kitabı ben kaleme aldım. Muhtemelen isim konusu gözünüzden kaçtı. :slight_smile: Objektif bir yorum için okuyan veya okuyacak kişileri beklemeniz sizin için daha sağlıklı olur.

7 Beğeni

Hahaha daha yeni farkettim melkor lakabının altında yazan ismi. :joy: Neyse illa okuyan ve yorumlayan çıkar. Yayınevi seçimini neye göre belirlediniz?

3 Beğeni

Hahahahaha :joy::joy::joy: Akşam akşam kahkaha attırdın bana @Husey. Hiç güleceğim yoktu doğrusu.

@Melkor hayırlı olsun kitabın. Haberin yayınlanması biraz gecikmeli oldu ama kusura bakma lütfen. Okurun bol olsun.

5 Beğeni

Hem haber için hem de güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim :slight_smile:

1 Beğeni