Yeşilin Kızı Anne Kitaplığı 2

EPHESUS YAYINLARI

1. Yeşilin Kızı Anne 1
  2. Yeşilin Kızı Anne 2
  3. Yeşilin Kızı Anne 3
  4. Yeşilin Kızı Anne 4
  5. Yeşilin Kızı Anne 5

0001886541001-1 2 yeşilin kızı anne ephesus 3 yeşilin kızı anne ephesus 4 yeşilin kızı anne ephesus

5 yeşilin kızı anne ephesus

REN KİTAP

1. Yeşilin Kızı Anne 1
  2. Yeşilin Kızı Anne 2 - Avonlea
  3. Yeşilin Kızı Anne 3 - Adanın Kızı
  4. Yeşilin Kızı Anne 4 - Rüzgarlı Söğütler

1 yeşilin kızı anne ren 2 yeşilin kızı anne ren 3 yeşilin kızı anne ren 4 yeşilin kızı anne ren

KORİDOR YAYINCILIK

1. Yeşilin Kızı Anne
  2. Yeşilin Kızı Anne Avonlea
  3. Yeşilin Kızı Anne Ada
  4. Yeşilin Kızı Anne Rüzgarlı Kavaklar

NOT: Koridor Yayıncılık’a ait tüm kitaplar bez ciltlidir. Yeşilin Kızı Anne Avonlea kitabının mor - mavi - siyah - yeşil renkli bez ciltleri bulunmaktadır.

1 yeşilin kızı anne koridor 2.1 yeşilin kızı anne koridor mor 2.2 yeşilin kızı anne koridor mavi 2.3 yeşilin kızı anne koridor siyah

2.4 yeşilin kızı anne koridor yeşil 3 yeşilin kızı anne koridor 4 yeşilin kızı anne koridor

DOKUZ YAYINLARI

1. Yeşilin Kızı Anne
  2. Yeşilin Kızı Anne - Avonlea

1 yeşilin kızı anne dokuz 2 yeşilin kızı anne dokuz

FLİPPER YAYINCILIK

1. Yeşilin Kızı Anne
  2. Yeşilin Kızı Anne 2 - Avonlea

1 yeşilin kızı anne flipper 2 yeşilin kızı anne flipper

MAHZEN YAYINCILIK

1. Yeşilin Kızı Anne

1 yeşilin kızı anne mahzen

PAROLA YAYINLARI

1. Yeşilin Kızı Anne

1 yeşilin kızı anne parola

YAKAMOZ YAYINLARI

1. Yeşilin Kızı Anne

1 yeşilin kızı anne yakamoz

TERAS KİTAP

1. Yeşilin Kızı Anne

1 yeşilin kızı anne teras

BEYAZ BAYKUŞ YAYINLARI

1. Yeşilin Kızı Anne

1 yeşilin kızı anne beyaz

MARTI YAYINLARI

1. Yeşilin Kızı Anne

1 yeşilin kızı anne martı y

Martı Yayınları Minyatür Kitaplık Serisi

1. Yeşilin Kızı Anne Cilt 1 - Minyatür Kitaplar Serisi
  2. Yeşilin Kızı Anne Cilt 2 - Minyatür Kitaplar Serisi

1 yeşilin kızı anne martı 2 yeşilin kızı anne martı

İNGİLİZCE KİTAPLAR

PLATANUS PUBLISHING

1. Anne of Green Gables
  2. Anne of Avonlea
  3. Anne of The Island

1 yeşilin kızı anne platanus 2 yeşilin kızı anne platanus 3 yeşilin kızı anne platanus

TROPİKAL KİTAP

1. Anne of Green Gables
  2. Anne of Avonlea
  3. Anne of The Island

1 yeşilin kızı anne tropikal 2 yeşilin kızı anne tropikal 3 yeşilin kızı anne tropikal

MK PUBLICATIONS

1. Anne of Green Gables

1 yeşilin kızı anne mk publications

COLLECTORS LİBRARY

1. Anne of Green Gables

1 yeşilin kızı anne collectors

NOT: Listedeki İngilizce kitaplar Türkiye’de satılıyordur.

10 Beğeni

Bu serinin olayı nedir, sabahtan beri karşıma çıkıyor? Telifi düşen yeni bir yazar mı?

1 Beğeni

Yeni değil, Netflix dizisi bayağı iyiydi, onun ekmeğini yiyorlar şimdi.

Ephesus’unkiler çok komik duruyor. Yayınevine yakışmış. :joy: Aralarından sıyrılan sadece Koridor’un kapakları… Çok daha güzel görünüyor. Üstelik ayaküstü çeviriye göz attığımda da Koridor çok daha iyiydi. Gerçi ben Ren’le kıyaslamıştım, Ephesus bile daha iyi olurdu herhalde Ren’e kıyasla…

7 Beğeni

Alfa da bandrol almış, çevirisi ve baskı kalitesiyle öne geçebilir. Ben Koridor’dan okumak istiyordum ama Alfa’yı beklemeye karar verdim.

1 Beğeni

Dizisi çok güzeldi. Kitapları dilimizde yoktu. Diziyle bir anda popüler oldu ve çeviri üstüne çeviri yapıldı. İşin ilginç yanı dizinin fazla rağbet görmemesi sebebiyle iptal edilmesi. İptal olduğunu öğrenince kitabını okuyayım dediğimde henüz bir baskı bile yoktu. Ben mutluyum bu durumdan. Koridor da güzel bir yayınevidir. Hiç maceraya gerek yok kendi adıma. Koridor’dan alıp keyifle baskı bittiğinde okuyacağım.

2 Beğeni

Kitabı güncel dönemde tam metin olarak ilk SaltOkur basmıştı ama ikinci kitaptan sonra bıraktılar. Koridor en istikrarlı ve kaliteli gideni. Ephesus Yayınları sonradan başlayıp öne geçti ama kalitesine güvenmediğim bir yayınevi. Kapakları da güzel gelmiyor bana.

1 Beğeni

Son zamanlarda sürekli gördüğüm bir seri. Çok kişinin okumaya başladığı seri. Şöyle bakınca da bir çok yayınevi seriyle ilgili. Pek ilgimi çekmedi doğrusu o yüzden alıp okumayı düşünmedim ama belki daha sonra fırsatım olursa bakabilirim. Bu şekilde fazla gözde kitapları hemen alıp okumayı pek sevmiyorum :slight_smile:
Çok güzel olmuş paylaşım için teşekkür ederiz :slight_smile:

1 Beğeni

Beğendiğinize sevindim. Teşekkür ederim. :slight_smile:

@SJack konuyu tamamen siler misiniz

Neden konularınızın silinmesini istiyorsunuz? Bir sorun mu oldu?