YKY Red Kit Serisi

Arkadaşlar toplu albümlerde 16 da kaldık. Neden seri uzun zamandır devam etmiyor. Bilginiz var mı?

Mayıs diye biliyordum yeni albümün tarihini. Bu ay bekleyip göreceğiz :slight_smile:

Çok teşekkür ederim. Mayısları severim :smiley:

1 Beğeni

Uzun zamandır satışı olmayan 1-3-7-77 no’lu kitaplarımız da tekrar basılmış.
Eksik kitapların basımıyla sonunda Red Kit serisini tamamlamış olduk. :slight_smile:

2 Beğeni

Böylece hepsini tamamlamış oldum. Önce TRT’de tek kanallı dönemde çizgi filminin gösterimi ve bayilerde satılan cep boyda siyah-beyaz edisyonuyla tanıştık. Sonra ‘Milliyet Çocuk’ dergisinde renkli olarak tefrika edilmiş haliyle severek okuduk. Hemen ardından Milliyet Gazetesinin küçük ebatta ek olarak sattığı seriyi alıp okuyup biriktirdik.Uzun suren aradan sonra İnkilap Yayinevi el attı ama albüm olarak en kıymetli baskıyı tam sayı olarak YKY gerçekleştirdi.
Not:90’lı yıllarda çizgi film olarak seyrettiğimiz ve akıllarımızda ‘Peki Arabella Sevgilim’ olarak yer eden bir kılıbık kocanın posta arabası macerasının hangi Red Kit sayısında yer aldığını bilen var mı ?

1 Beğeni

Şükür kavuşturana. Umarım “Pamuk Diyarında Bir Kovboy” da gelir, o daha güzel görünüyordu bizimkiler uyurken birikenlerden.

https://www.yapikrediyayinlari.com.tr/pariste-bir-kovboy-red-kit-83.aspx

3 Beğeni

Çok sevindim.
Hard cover kapaklarda da "17 "
hatta çok yimser olacak ama "18"umalım ki sene bitmeden çıksın.

2 Beğeni