Youtube Caddesi

9 Beğeni

Kaliteli içerik

1 Beğeni

Bir an Gimli’nin yüzüğü Ayrıkvadi’deyken gerçekten yok ettiğini hayal edin. Bu kadar kan ve gözyaşı olmazdı ama ortaya efsanevi bir hikâye de çıkmazdı herhâlde.

2 Beğeni

Kanal genel olarak sanatçılar ve bu sanatçıların işlerini nasıl yaptığı üstüne. Cidden iyi içerikler üretiyorlar, takibe almanızı öneririm. Japon animasyoncular, mangakalar ve oyun direktörleri üzerine

3 Beğeni

Çok sevdiğim bir kanal. Bunun gibi takip ettiğim bir kaç kanal daha var. Evde kitap okurken arka fonda müzik vs istemediğimde bu şekilde bir video açıyorum açıyorum. İçinde doğa yürüyüşlerine dahil olmak üzere bir çok video var.

Bu kanalda genelde Britanya ağırlık yürüyüşler yapan bir kanal.

3 Beğeni

Şu video çok hoşuma gitti. Oyunlardan başlıyor ancak dallanıp budaklanıyor.

2 Beğeni

Ferguson sonrası Manu :blush:

2 Beğeni

9:34’de Türkiye’den bir lezzet var. :krs:

2 Beğeni

Matematikte sonsuzluk tartışması:

Spoiler:

1 Beğeni

Her yerinden emek damlayan muhteşem video. Kanal da inşallah surekliliğini korur.

1 Beğeni

Murat Soner yıllardır yerli dizileri eleştiriyordu ama bu kez ateş püskürmüş. Adam sonuna kadar haklı. Bu ülkedeki diziler sürekli daha çok iğrençleşiyor. Bu videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

3 Beğeni

Otostopçunun Galaksi Rehberi’ni (5 kitap bir arada) bitirdim ve beynimde şimşekler çaktı. Hayatımda okuduğum en iyi kitaplar listesine ekledim tabii ki, ölmeden önce bir kez daha okunacaklar listesine girmeye de hak kazanmış oldu böylece :slight_smile: Bilimkurguya orta düzeyde bir ilgi göstermeme rağmen bu kitaba vuruldum diyebilirim. Herkese önermekten çekinmeyeceğim bir yapıt. Kitapla ilgili araştırma yaparken şöyle bir videoya denk geldim. Okumayanlar izlemesin, ağır spoiler :slight_smile: Okuyanlar kaçırmasın. Barış Özcan güzel noktalara değinmiş. :clap:

6 Beğeni

Maradona, o dönemin popüler şarkısı “Live is life” eşliğinde, sanat icra ediyor… Hem de doğaçlama olarak…

1 Beğeni

Hayatta basamakları çıkarken, bir düşersin, bir kalkarsın.

Kaç kez başarısız olursanız olun, asla pes etmeyin!

1 Beğeni

Yaren yine çok iyi iş çıkartmış. Bu taraz küçük ve henüz keşfedilememiş kanallara abone olup destek olmak lazım.

Bizim milletin bazen nasıl bir kafaya girdiğini merak ediyorum.Bildiğiniz arkada Pazar Sürprizi müziği çalıyor :rofl: :rofl: :rofl:

1 Beğeni
2 Beğeni

Memlekette neler oluyor… Giresun’da ilginç bir olay, kameraya takılmış. Adamın biri, kaza olmuş süsü vererek kendini yere atıyor.

Yeşilçam’daki bazı arabesk filmlerinde çekilmiş komik 2 kaza sahnesini de koyayım. Kıyaslamayı siz yapın. (az da olsa arabesk dinlemeye tahammül edemeyecek olanlar sesi kapatarak izlerse iyi olur)

2 Beğeni

İlginç bir hayvan davranışı…

Şahin, tavşana saldırıyor. Tavşanın çığlığını duyan bir geyik, tereddüt etmeden koşup tavşanı kurtarıyor ve şahini ezmeye başlıyor.

1 Beğeni

Bruce Lee, mınçıka (nunçaku) denilen aletin ustasıydı. Mınçıkayla masa tenisi oynadığı siyah-beyaz bir video Youtube’da dolaşıyor.

Bu videonun fake olduğunu iddia edenler çoğunluktadır ama gene de izlemesi zevkli.

1 Beğeni