Zaman Çarkı Dizisi, Westworld ve Stranger Things'in Yönetmeniyle Anlaştı

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: Zaman Çarkı Dizisi, Westworld ve Stranger Things'in Yönetmeniyle Anlaştı – Kayıp Rıhtım

image

Amazon’da yayınlanacak Zaman Çarkı dizisinin ilk iki bölümünü Westworld ve Stranger Things’in yönetmenlerinden biri çekecek. (DEVAMI…)

10 Beğeni

Abi yalnız başlık clickbait gibi olmuş. Birinden iki diğerinden bir adet bölüm çekmiş. :smiley: Ben sandımki adam tüm sezonların yönetmeni. Bu yüzden,

bu çok anlaşılır bir şey.

3 Beğeni

Adam değil, kadın :slight_smile: Ve bu dizilerin her iki üç bölümünü farklı farklı yönetmenler çekiyor, ben ne yapayım? :smiley: Ayrıca spotta yazdım danalar gibi “yönetmenlerinden biri” diye. Oltaya gelmeseydin :stuck_out_tongue:

7 Beğeni

Niels Arden Oplev çekse daha iyi.

Haberler geldikçe merakım da artıyor. Yönetmenin yer aldığı diziler de iyi diziler ama bakalım… Umarım serinin ruhunu başarıyla yansıtırlar ekrana.

3 Beğeni

Benim de korkum artıyor @cankutpotter :smiley: Çekime başlanılan tarihlerde Prag’ a gitme düşüncem var :rofl: İçim rahat etsin :smiley:

4 Beğeni

Sıcağı sıcağına, yerinde gözlemleyeyim diyorsun. :joy: Haberler senden o zaman. :wink:

1 Beğeni

Allah’ım çok heyecanlıyım :star_struck: İnşallah güzel bir şekilde uyarlarlar, oyuncuları da sabırsızlıkla bekliyorum, yeni ve uygun yüzler bekliyorum, haberler geldikçe seviniyorum :smiley:

1 Beğeni

Yol üstünde beni de al. :smiley:

2 Beğeni

Bakalım ilk bölüm yayınlanana kadar kaç kez daha okuyacağım seriyi. ilk seferinde düzgün olmayan bir epub sürümünden okudum sonra 6. kitap hariç satın aldım evde ambalajında duruyorlar. şu an düzgün epub sürümüyle tekrar okuyorum ve yarısını geçtim. bitince ve 6. kitap tekrar basılınca alıp kitapların açılışını yapacağım bir kez de. sonrasında umarım dizi başlamış olur da 4. seferde diziyle eş zamanlı okuyabilirim.

1 Beğeni
  1. Kez okursanız kendim dışımda karşılaştığım seriyi 4. Kez okuyan ilk kişi olacaksınız. Tabi insan kendiyle karşılaşamaz o yüzden ilk kişi siz olacaksınız evet. Hmm yoksa karşılaşabilir mi insan kendiyle. Yürürken fark etmeden bir boy aynasının önüne gelirse ve onun hem ayne hem de kendisi olduğunu fark etmezse ve selam verirse kendisiyle karşılaşmış sayılabilir belki.
4 Beğeni

Kendisiyle karşılaşabilir ve hatta tartışabilir insan, bunlar olabilir, olmaz deme bence :slight_smile:

2 Beğeni

Ne demek belki! :slight_smile:

3 Beğeni

Gülüyorum ama içten içe de üzülüyorum aslında. Bir yaştan sonra benim de kendimi aynada tanımayacak, gerçekliğin farkında olamayacağım bir an gelebilir.

2 Beğeni

inşallah iyi yaparlar şu diziyi ya pek umutlu değilim ama sağlam işlenirse konu efsane olur.