Zaman çarkı serisi - Robert Jordan imzalı

Merhaba arkadaşlar, elimde (Ciltli) Zaman Çarkı serisinin tamamı mevcut ve ilk 4 kitabı merhum Robert Jordan imzalı. Satmaya kalksam ne kadar alabilirim bu setten? Bir fikri olan var mı, bana yardımcı olabilir misiniz!

1 Beğeni

Açık arttırma mi olacak?

1 Beğeni

Hocam nadir kitapta imzalı ilk kitabı 1000 liraya koymuşlar. 500’e satarsın rahat.

1 Beğeni

Satma hocam bundan 5-10 yıl sonra bu fiyatların 5-6katı olur her imzalı cilt normal ciltlerde tanesi 200-400 civarı olur benden demesi.

Edit:Neden bu yazdım derseniz şimdiden sahaflar alıp ilerde o fiyata satacağına normal birinin satması daha iyi olur bence.

2 Beğeni

5-6 yıl sonra 5-6 katına satacak demek peki enflasyon kaç olacak? Satmasın o zaman çocuklarına miras bıraksın.

5-6 yıl sonra Venezuella gibi olacaksa şimdiden satsın :slight_smile:

Adınıza mı imzalı yani mesela Ünal diye mi imzalamıştı?

1 Beğeni

Böyle bir setin var neden satarsın ki? 10.000$a falan satılsa anlarım da neyse. :slight_smile:

1 Beğeni

Hayır, lakabıma imzalı

Yanılmıyorsam 4-5 yıl önce yeni bahar’ın bulunamadığı zamanlarda tüyapta sahafların birinde yeni bahar dahil 15 kitap set satılık olarak bulmuştum.Sadece Yeni Bahar’ı alamadığım için ve o günlerde çok kıymetli olduğu için ve o setin de İlk dört kitabının da imzalı olmasından dolayı o zaman tüm seriye 1200 lira fiyat biçmişti sahaf.

Acaba bu set o set mi diye düşündüm. Yanlış hatırlamıyorsam Furkan gibi bir isme imzalanmıştı.

1 Beğeni