Zaman Çarkı Yardım

Oyle bir şeyi bende gördüm sanırım son 3 kitaptan birisiydi, son kitabın icinde olması yüksek ihtimal .

1 Beğeni

akşam eve gidince biraz kurcalayayım

Ben hepsine baktım ve öyle bir harita yok. Sadece başlangıç kısmındaki sıyah beyaz küçük harita var.

Bildiğim kadarıyla Phoenix yayınlarının baskısının ilk sayfalarında renkli bir harita var. Belki bunu görmüş olabilirsiniz.

Evet siyah Beyaz harita bende de var kitaplarda. Ayrı bir harita malesef

bahsettiğim harita bu arkadaşlar

3 Beğeni

Güzelmiş ama bizde yok

1 Beğeni

Nerden elde ettiniz bunu?

internette görmüştüm

ithaki soru hattında sorsana .

Artık millet soru sormaya korkuyor ithakiye😂

1 Beğeni

Vallaha öyle irbis beni dovecek diye korkuyorum.

Sen birde yüzyılın bilimkurgu öykülerinin yayınlandığı zamanı gorseydin kıyamet kopmuştu .

Birde yukarıdaki harita sende yok ya hani bunun sebebi seriyi 2 . El almış olman büyük ihtimal . Kitabı satan kişi haritaya el koymuştur .

1 Beğeni

Ondada yoktu sanırsam yoksa ekler gönderirdi. 2-3 tane müzik dvdsi göndermişti onun yerine :joy: dinleyecek alet olmayınca.

2 Beğeni

O halde geriye tek seçenek kalıyor ,o da ilk baskıda harita vardı ancak 2 . Baskıya haritayı koyamadılar , kitabın fiyatını azaltmak için olabilir.

1 Beğeni

Aynen öyle olmuş heralde ama haritayı millet ne yapacak ki. Yüzüklerin efendisinin haritası var bende 2-3tllik bişey olmayan herhangi bir matbaadan çıkarabilir.

1 Beğeni

Hocam ben şeyi biliyorum bazen internetten alınca harita filan gelmiyor. Kitapyurdunu aramıştım ben bir defa bizden kaynaklı değil yayınevi koymamış demişlerdi, yayınevini aramıştım daha doğrusu facebooktan yazmıştım biz bütün ürünlere koyuyoruz aldığınız site kaybetmiştir sürekli aynı sorun çıkıyor fuara geldiğimizde isteyin verelim demişlerdi fuarda istedim kitap ile beraber veriliyor sadece ayrı veremeyiz dediler. Yani sonra insanlar niye cinnet geçiriyor diyorlar bir de.

4 Beğeni

Ben geçen sene fuardan almıştım, yoktu

Yorumlardan anladığım kadarı ile : asılında ithaki zaman çarkı haritasını basıyor ama daha sonra ne oluyorsa ortadan kayboluyor :joy:

1 Beğeni