Zaman Çarkı Yardım

2 aydır o kadar çok aradım ki sonunda buldum hemde sıfır açılmamış olarak :slight_smile:

Buldugunun yeri söylede bari olmayan digerleride belki alır.

şanlıurfadan bi arkadaştan buldum sordum ancak elinde başka yok maalesef sadece bu vardı

1 Beğeni

Hayırlı olsun dostum maliyeti kaça geldi sana

toplam 15 kitap 810 liraya geldi bana arkadaşlar

1 Beğeni

Ne kadar pahalıya gelmiş öyle yaw. Valla kendimi sanşlı hissettim 450tlye alınca

1 Beğeni

zamanında almadım maalesef ondan dolayı bu fiyat

Benimde alalı taş çatlasın 2-3 ay oldu. 2 el olunca ucuza geliyor.

Şu 6. Kitaptan 15 20 tane bassalar ve o kitaplarıda bu formu takip edenler direk İthakiden alsa ne güzel olur. İşte sorun: baskısı yok İşte çözüm:basın 15 20 tane bitsin bu işkence. Forumu takip etmeyip hiç bir şeyden habersiz basımı bekleyenlere yapacak bişe yok. Yayın evi o kişileri arayıp bulacak değil hoş. Acaba zor birşey mi istiyorum sonuçta şöyle düşünelim 1000lerce ekmek yapan bir fırın müşteri memnuniyeti ve o anki arz-talebi karşılamak için araya 15 20 poğaça sığdırabilir bence.

1 Beğeni

Ben 1 ay önce aldım 430 TL ama yeni bahar yok

hayırlısı olsun artık

Öyle dostum ama kitapların tertemiz, kaçıncı kitapdasın

daha okumaya başlamadım seriyi tamamlamadan okumak istemedim

bir de bu kitabın haritası var sanırım arkadaşlar elinde olan varmı acaba

Sende suyunu çıkar ma :joy::joy:

yazıcıdan okutup çıktısını da alabiliriz fena olmaz yani bulunsa

İthaki çıkarsa 20 lira verir alırım

1 Beğeni

serinin bi kitabında tam olarak bilmiyorum hangisi ama birinin yanında verilmiş bu harita sanırım

Nasıl bir harita yapmışlar, dağıtmışlar bilmiyorum ancak benim internette gördüğüm en iyi harita şu:
https://www.deviantart.com/sevenbridges/art/Wheel-of-Time-Western-Lands-169743789

İlgilenen arkadaşlar buradan indirip 3723x2734 boyutlarında indirip kaliteli bir şekilde çıktısını alabilir…

3 Beğeni

Hangisinde ya bende yok :confused: