Zaman Çarkı

Bir tür anlaşmazlık falan olmuştur yine. Ya da alınmış ama sonra bir şey yapılamamıştır, zaman zaman çıkabiliyor böyle haberler.

Yahu çok acayip şeyler oluyor. Liandrin kızları aldı Rand’ın yardımınıza ihtiyacı var diye, götürüyor kuleden. Vay arkadaş neler neler…

2 Beğeni

Sonra çok acayip şeyler oluyor bekle ve gör

Aynen sonrası daha bir acayip.

Haydaaa, işim var bakamıyorum da arkadaş. Bir ipucu verseniz? @cankutpotter?

Vallahi olmaz. RAFO :slightly_smiling_face:

Keşke ben de yeni yeni okuyor olsaydım da şu heyecanı yaşasaydım :unamused:

1 Beğeni

Vermesem daha iyi @Marius. Ciddi spoiler tehlikesi var çünkü.

Vallahi şimdi açıp bölüm özetlerine bakacağım. Türk dizileri gibi bölümün ortasında kestiler gibi hissediyorum.

Yok abi bakma. Çok heyecanlı bir dönemeçtesin şu an, sakın keyfini kaçırma bence.

Yapmayın! Çok önemli şeyler yok sıradan şeyler…

1 Beğeni

Sıradan mı? Oradan sonrası ana hikâyenin can damarını oluşturacak olayları başlatıyor bence. Büyük Av son bölümleriyle kalbimi kazanmış bir kitaptır bu yüzden… Ha sevdiğim daha çok şey var tabii de…

1 Beğeni

Azizim acayip diye diye adama niyeti bozdurdunuz :joy:
Sıradan diyeyim de bakmasın diye düşünmüştüm. Çaktırma :smiley:

2 Beğeni

Yahu desene öyle! :slight_smile: Biz de heyecanlandırmayalım adamı! :joy: :joy: :joy: :joy:

1 Beğeni

Spoiler vereyimi lenfear…

Gecenin kızı

Yaramazlık yapmayın ya :grinning::sweat_smile:

3 Beğeni

Kötü yürekliyim ben iyisimi karanĺık dostu olayım

1 Beğeni

Az önce ne gördüm ben :frowning_face:

1 Beğeni

Korkmayın spoiler sayılmaz aslında :slight_smile: Lanfear bir karakterin adı ve ismi gecenin kızı anlamına gelmekte. Kim olduğuna dair bir spoiler yok cümlede :slight_smile:

Spoiler Savar olarak iş başındayım :joy::joy::joy:

6 Beğeni

Dizi hakkında neler var neler yok diye bakarken bir an gözüme o yazı çarpınca ayaküstü spoiler yedik diye üzülmüştüm. İçime su serpildi şuan. @Muhammed_Deger lütfen öyle küçük şakalarla insanı korkutmayım efenim :slight_smile:

2 Beğeni