1000Kitap

Bu iki kitabı ekleyebilir miyiz? :slight_smile:

Keyifli okumalar. :slightly_smiling_face: Rica ederim :smiling_face::butterfly:

2 Beğeni

Teşekkür ederim. Eline sağlık. :four_leaf_clover:

2 Beğeni

@_Ged Rica etsem şu kitapları ekleyebilir misin? Şimdiden teşekkürler. :slight_smile:

1 Beğeni

Rıhtım için sisteme eklediğim diğer bir kitap.

Rica ederim :smiling_face:

3 Beğeni

https://1000kitap.com/istek/277273

İsteği hemen buraya koyduğumda 1000kitapta birisi zaten eklemiş oluyor, ama buraya koymayayım deyince de kesinlikle eklenmiyor.

1 Beğeni

Arif Oruç ismi ile aynı sepete doldurmuşlar kitapları…

Ama.

“Kuyumcu Çırağı” yazarı Arif Oruç ile Dünya’nın Fukara-i Kasibesi Birleşiniz” başlığı ile milli mücadele esnasında “Yeni Dünya - Kuva-yı Seyyare” ve milli mücadeleden sonra Yarın gazetesinin kurucusu, “Kara Kemal’in Son Günleri”, “Ankara’da Br Macera” kitaplarının yazarları aynı kişiler değil.

2 Beğeni

Abi detay vermezsen zor düzelir bu.
Ama hangisi hangisi açık yazarsan sanırım birileri el atar.

2 Beğeni

Yazar sayfası üzerinden bildiridim, umarım düzeltirler.

1 Beğeni

https://1000kitap.com/istek/278687

Bir tek dileğim var…

Düzeltme: Eklendi.

1 Beğeni

Opera Anlık Görüntü_2022-11-07_143553_1000kitap.com

Akış ve Keşfet 'in kalabalıklığından “Takipler” e bakıyordum ama şimdi farkettim “konu takip” diye birşeyleri burada gösteriyorlar. Bunu nereden kapatacağımız hakkında bir fikri olan var mı? Sadece takip ettiğim üyeleri görebileceğim bir alan bırakmayacaklar herhalde.

1 Beğeni

Normal olarak yazarları ya da kitapları takip edildiği için çıkar. Resimdeki yazarların ya da kitapların sayfasından takip edip etmediğini kontrol eder misin Alper abi? Eğer takip edilmiyorsa bu durum sistemsel bir sıkıntı olabilir. Ya da habersiz sistemden kaynaklı takip ediliyor olarak da görülüyor olabilir. Olmayacak şey değil. Mesela ben Selçuk Baran’ı takip etttiğim için her paylaşımda böyle görüyorum.

2 Beğeni

Yazar, kitap olarak ayarlardan kontrol ettim. O üyeleri takip etmiyorum. Muhtemelen konu takip gibi bir özellik de yapmışlar, daha önce görmemiştim.

Yeni bu durum galiba ama en azından biz seçebiliyor olsak iyiydi.

3 Beğeni

Konu takip olarak bende ilk defa görüyorum. Yeni bir güncelleme yapılmışsa yakında aktif olabilir belki. 1k yönetimi güncellemeleri sonradan duyuruyor. Umarım kısa sürede çözülür. :slight_smile:

2 Beğeni

Okuduğumuz kitabın kaçıncı sayfasında olduğumuzu göstermeyi nasıl yapıyoruz? Atıyorum 130.sayfada kitabın %50’sini okudu gibi. Kurcaladım biraz ama bulamadım.

3 Beğeni

Profilinize girin, okuduğunuz kitabın üzerindeki “Okuyorum” yazısına tıklayın,

image

Şöyle bir açılır ekran gelecek:

Oradaki “Sayfa” yazısının üstüne tıklayınca sayfa ayarlama menüsü çıkacak.

image

6 Beğeni

Çok teşekkür ederim :smiling_face:

2 Beğeni

Ne demek, keyifli okumalar :blush:

2 Beğeni

Yeni farkına varıyorum , “ileti” diye “bir şey” varmış. :slight_smile: Bu durumda mikro blog gibi de kullanılabiliriz herhalde.

1 Beğeni

Aylar oldu ben halen en çok okuyanlara giremedim. 600 lerde olmam lazım ama yok. 900’lerde olan okurlarda bile yazıyor bende yok. Benim için bir motivasyon kaynağı. Acayip takığım şu konuya ya.

Her yerden sordum ama cevap verenler kütüphaneci falan. Yetkili bir abi yok heralde bu oluşumda. Öyle bugda bekliyorum.

2 Beğeni