1000Kitap

Moderatörler yardımcı olabilir belki.

1 Beğeni

Sormuştum 3 ekimde. Çalmadığım kapı kalmadı. Deli gibi ettim kendimi.

Destek hesabına da yazıyorum oradan da tık yok.

2 Beğeni

Ayarlar bölümünde yanlışlıkla gizlediğiniz bir şey mi acaba bu?

1 Beğeni

Yok genelde cevap olarak da buradaki şeyler atılıyor ama onlar zaten açık.

2 Beğeni

1k’ya giremiyorum. Buraya da mı kısıtlama falan geldi? Girebilen var mı?

Ekleme: Şu an girebildim. Demin paylaşmaya çalışıp paylaşamadım diye denediğim alıntıyı 10 kere yazmış gibi olmuşum. Neyse ki daha fazla denememişim, sildim hepsini 1 kaldı :joy:

4 Beğeni

Bugün çok garip bir profile denk geldim. Nar Ağacı kitabının her cümlesini sırayla alıntı olarak ekliyor anladığım kadarıyla. Cümle tek kelime de olsa, bir kaç satır da olsa itinayla teker teker atıyor. 80 bin alıntıya ulaşmış.

6 Beğeni

Okuma hedefinde sevdiğimiz 8 kitabı kendimiz seçemiyor muyuz?

Kitabın tamamını atmak telife girer, fark ederlerse kaldırırlar.

1 Beğeni

https://1000kitap.com/istek/283750

Bir tek dileğim var…

1 Beğeni

Çok fazla alıntı ve art arda gelen cümleler olunca tüm kitabı atıyor sanmıştım. Kontrol ettim, öyle değilmiş. Pek anlam veremedim, okur puanı kasıyor herhalde.

2 Beğeni

Ben o kadar alıntıyı siteye geçireceğim sürede başka kitap okurdum. :grin: Okur puanı ne işe yarıyor hâlâ anlamış değilim.

2 Beğeni

Yine ben ve yine bir sorum var :joy:

Bu 1000k’da gönderilerde vs kaydetme işareti var ne işe yarıyor o?

1 Beğeni

Kaydediyor…
Diyelim biri link , ileti birşey paylaştı. Sizde o kişiyi takip etmiyorsunuz. Kayda alıyor. Sol tarafta menüden daha sonra açıp o iletiyi bulabiliyorsunuz

2 Beğeni

Arzu Tramvayi’nin alttaki Ingilizce baskisini eklemek mumkun mudur acaba? Amazon.com

Bir de su 3 kitap lutfen:

1 Beğeni

Şu kitabı bir şekilde eklemek mümkün mü? Goodreads’te bulamadım.

Edit: Help please @ilydious @_Ged :slight_smile:

2 Beğeni

Ekleriz galiba, bulurum gereken şeyleri ama şu an işteyim. Akşam ekleyeyim. Tabii o zamana @_Ged eklemezse. :slight_smile:

@isos81 Burayı işgal etmemek adına özelden cevaplayayım. :slight_smile:

1 Beğeni

İş mi? Hayırlı olsun. :slight_smile: Ne zaman başladın, nerede başladın?

2 Beğeni

Şimdi ekleme fırsatı buldum. Bu aralar biraz çeyiz telaşından kendimi göremiyorum da, kusura bakmayın biraz geç oldu. :sweat_smile:

3 Beğeni

1000k sosyal medya gibi olacak sanırım. Fotoğraf paylaşma özelliği gelecekmiş.

3 Beğeni

Üzüldüm. Bu uygulamayı da kaybediyoruz demek ki.
Bookstagram gibi hesaplarla dolar o halde yakın bir zamanda. Zaten kitap ve edebiyat dışı birçok paylaşım yapılıyordu, saçma sapan iletiler falan derken iyice bozdular bunu da yaparak.

3 Beğeni