2020 Yılından Beklentilerimiz

Dedikoduyu unutmuşsun. :grimacing:

3 Beğeni

Zaten istediğim puanı alamamıştım ama 2020 Kpss’ de İnşallah bu kez istediğim puanı alırım. :slight_smile:

Hep çalıştığım yerden çıksın, sadece cevabından emin olacağım şıklar konsun, doğru cevabı bulmak için mantığımın yetmediği yerde 6. hissim devreye girsin. :sweat_smile:

5 Beğeni

İlk istediğim şey yök dil den iyi bir puan almak ve akabinde doktoraya başlayabilmek.
ve tabi ki modern klasikleri tamamlayıp okuyabilmek​:innocent::fairy:‍♀
gerçekten emek verip çalışan tüm arkadaşlarımın da istedikleri, hayal ettikleri işe kavuşması tabi😇 ibf’lilere selam olsun😇

5 Beğeni

2020’de mezun oluyorum. Hayatımın en güzel en kıymetli dönemi bitiyor. Bundan sonra artık iş, sorumluluklar, hayatı kazanma çabası… Mutlu ve heyecanlı olacak yerde korktuğumu hissediyorum ki bu bazı şeylerin yanlış olduğunu gösterir. Hal böyleyken hiçbir beklentim olmamasına da şaşmamak gerek. Sadece iyi dileklerde bulunabiliyorum.
İşin kültür sanat boyutunda tabi ki okumayı dört gözle (hem mecazi hem gerçek anlamda, böylesine kitap kurdu olup gözlük kullanmayan kaç kişi vardır merak ediyorum) beklediğim kitaplar var. Bunların başını kesinlikle HYPERION çekiyor. Yeter artık gelll. Belki Ender serisini de basar ha Pegasus? O sene bu sene midir ki?
Bir de DUNE bekliyorum hem de deli gibi. Kitaplarından çok filmini. Evet, beyaz perdede Arrakis rüzgarları essin istiyorum artık.

6 Beğeni

*Yarım bıraktığım serileri tamamlamak.
*Zaman çarkını bitirmek.
*Asımov külliyatını bitirmek(çevirilenleri)
*D&D kitaplarından hedeflediğim üçlemeleri okumak
*Sissoylu yu bitirmek.(ilk üçleme)
*İblis döngüsüni bitirmek.
*Her ay bir tarih bir popüler bilim kitabı okumak.
*Belirlediğim Rus edebiyatı kitaplarını okumak.
*Zor ama Amber Yıllıkları nı (en azından başlamak) bitirmek.

6 Beğeni

Sağlık, mutlu yaşam ve booool bol kitap okumak.

6 Beğeni

Süper, hiper bir uzay gemisi olsa fena olmazdı. Uzayın karanlığına doğru dümdüz yol alırdım. :slight_smile:

1 Beğeni

2019 gibi çarçabuk bitip 2021’e ulaşmaktan başka bir beklentim yok.

2 Beğeni

Şu önümüzdeki 6 ay bitsin haziran gelsin. Kitap olarak Gaiman kitapları yeniden basılsın, Malazan gelsin, Kara Prizma 2 gelsin, Dune Devam etsin… Anubis ben dağıtıma gittiğimde gelsin mesela. Sandman tamamlansın, Exhalation çıksın.
Terry Pratchett’in basılmamış 10 kitabı daha bulunsun. Aldığım çeyrek bilete 20bin lira çıksın falan. :joy:

6 Beğeni

Işciden alinan %30 verginin kalkmasini.:slight_smile:

3 Beğeni

Yeni vergi dilimi eklenecek 2020’de.

1 Beğeni

En kısa sürede Yurtdışı mülteciliğimin kabul edilmesi…Yeter bu kadar.

1 Beğeni

Kralkatili 3. kitabının çıkması veya çıkış tarihinin belli olması

1 Beğeni

giphy

5 Beğeni

Ağustos 2020 diye biliyorum :slight_smile: ithaki ile iletişimi iyi olan bir arkadaşım söylemişti ikinci kitaba göre az kısaymış kitap bu arada

1 Beğeni
  1. Huzur
  2. KPSS’den güzel bir puan ve atama (olmadı iş bulmak)
  3. Zaman çarkını bitirmek
  4. Asimov’ları bitirmek
  5. Unutulmuş diyarlar’ın devamının gelmesi
    Bonus: Sırf ünvanını yükseltmek için asla proje yazmayan ve bana burs ayarlamak için asla tırnağını kımıldatmayan ama bütün işleri sırtımıza yıkan hocamı Allah’ın bildiği gibi yapması
5 Beğeni

Yazar tarafından doğrulanmayan asparagas haberlere itibar etmeyin.

3 Beğeni

Suç işlemişim gibi hissettim :no_mouth:
Satışa sunulmuştu ingilizce olarak da

@abkaen teşekkür ederim haklısınız😃
@jakels Tezcanliyim baya alttaki yorumda ayrı bir top olarak geldi tamam bir şey demedim😄

2 Beğeni

Akıl ve beden sağlığı diliyorum. Bir de bol sabır. Aslında 2019 süper olmasa da hiç fena değildi, ‘‘aynı kasedi tekrar koyalım, sadece geçen yıldakinden değişik kitaplar okuyacaksın bu sefer’’ deseler, ben tav olurum şahsen.

2 Beğeni

:smile: amacım hüsrana uğramanızı önlemek.Zira bu tür haberler daha önce de olmuş daha sonra yazar yalanlamış. En iyisi kitap basılmayana kadar inanmamak.

2 Beğeni