2022 Dünya Kupası

Bence 3 ülkenin şansı var gibi dursa da hiç yok. Hollanda / Arjantin / Portekiz. Brezilya ve Almanya iyi durumda. Fransa ve İngiltere çok iyi kurası var. Belçika ve İspanya’da şaşırtmaz bazı yerleri zorlasa. Muhtemelen Arap yarımadasına 100 yıl daha bu kupa gitmez. Açık ara en kötü turnuva olacaktır.

1 Beğeni

:flushed:

Ben kadroyu kurdum. Eğer talep olursa lig açabiliriz.

Lig kurulursa ben de katılmak isterim.

+1

Ligi kurdum katılmak isteyen gelebilir. Kadro kurmak için akşam açılış maçına kadar süreniz var sanırım.
Lig kodu:7OEIJQCX

3 Beğeni

Galatasaray’ın emektar file bekçisi Fernando Muslera’nın ellerinde yükselen o altın, çirkin kupa. Öpüp sonra Torreira’ya veriyor. Var bir hayalimiz. Olmadı Messi alsın.

1 Beğeni

3 4 m para kalınca valenciayı çıkartıp mbappeyi almıştım. Abim bugün hattrick yapacak belli ki bana nispet yapar gibi.

1 Beğeni

Güzel eşleştirdim bence. :slight_smile:

Çeyrek final ile birlikte izlenmesi kaçırılmayacak maçlar olacak.

Tüm hesaplarımı Brezilya Almanya finali olsun üzerine kurguladım. :slight_smile: Ama futbol tanrıları (sponsorlar, medya, futbolu yönetenler) Arjantin Portekiz istiyor olabilir diye şüphem var.

Ve elbette

1 Beğeni

1 Beğeni

Beğendim.

8 Beğeni

Benim tahminim bu yönde.

1 Beğeni

Ekvador ezdi resmen Katar’ı. Beklenen bir şeydi ama maçtan önce şike iddiaları da vardı. Enner Valencia’nın sakatlığı umarım ciddi değildir.

Vole, Hastalık Bu Futbol gibi kanallar epey içerik üretiyor dünya kupası için. Vole’nin şu an maç sonrası yayını var. Önder Özen gerçekten entelektüel kimliği, futbol bilgisi, beyefendiliğiyle çok ayrı bir spor adamı.

Bence öyle çok ahım şahım bir futbol oynanmadı. Ekvador bulduğunu attı. Katar da arada bir gole yaklaştı ama çok sönük oynadı. Zaten kaliteleri de belli.

Biz Socrates’den devam :slight_smile:
Şaka bir yana YouTube kısmındaki spor kalitesi de cidden cok yüksek.

Socrates’i pek takip etmedim Mehmet Demirkol’un birkaç programı hariç. Olumsuz bir yorum görmedim hiç haklarında iyilerdir herhalde. :slight_smile:

Hastalık Bu Futbol’un TOY içeriklerine bakmadıysanız öneririm.(Ligi takip ediyorsanız eğer.) Çok emek verilerek hazırlanan tam futbol gurmesi içeriği.

Hırvatistan için o sene bu sene mi :joy::joy:

Tahminim Fransa, Hırvatistan ya da belçika’nın kazanacağı yönünde.

Çok iyi

1 Beğeni

Suudi Arabistan - Tunus finali güzel olurdu. Fransa alabilir. ( Çocukluktan beri Hollanda’ya sempatim var.)

Eto’o’nun da fantastik bir tahmini vardı final ile ilgili.
Kamerun-Fas

1 Beğeni