2022 Dünya Kupası

Benim zerre hevesim yoktu bu kupa için ama mazlum takımların şaha kalkması çok sevindirdi. Son ana kadar Gana’nin bir tane daha atmasını istedim, olmadı. Sağlık olsun, en iyi cüce kazansın.

1 Beğeni

Yalnız Ronaldo’nun penaltısı ve Portekiz’in 3. golünde Var’ın esamesi bile okunmadı. Hani pozisyonlar öyle bakılmayacak kadar da net değildi benim için. Siz ne diyorsunuz? @alper ve @Everfever

1 Beğeni

Şimdi çok net hatırlamıyorum ama penaltıda arkadan elini koyup itiyor defans oyuncu.

3 . gol bana da sanki ofsayt gibi geldi ama VAR müdahil olmayınca kamera açısından dolayı öyle görmüş olabilirim diye düşündüm.

Boşuna son gülen iyi güler dememişler. :slight_smile: :slight_smile:

1 Beğeni

Bence her ikisinde de Gana’nin hakkını yediler ama yüzde yüz emin değilim. Nihayetinde hakem kararına saygı duymak gerekir.

1 Beğeni

Bence adam bu yüzden Messi den daha iyi bence.
adam 5 ayrı kupada gol atmış oldu. Kaç ayrı takıma gitti hepsinde aynı çizgide gidiyor iyi kötü. Bir şekilde takımı hep sırtlıyor ve buna rağmen asla Ronaldo ve arkadaşları şeklinde anılmıyor.

Brezilya’ya top oynamak ne çok yakışıyor yahu. Turnuvadaki gözüme en çok hitap eden maç Brezilya-Sırbistan maçı oldu.

Portekiz’in iptal edilen golü skandal. 3.gol net gol, ofsayt gram şüphe yok. Diğer pozisyonda penaltı çalınsa büyük ayıp olurdu bence.

Maçın son saniyesinde olan şey neydi ama öyle :slight_smile:

@ Haydi yavrum Senegal

1

Vochuu mermeriiiiii
Mameti mameti mamun

Bugün ilgi çekici maçlar var. S. Arabistan Polonya karşısında, Arjantin Meksikayla. Bakalım neler olacak

2 Beğeni

Sudiler ne ilerleme kaydetmiş arkadaş
Edit (16;41) Hay benim ağzıma…
Edit (16:44) El Penaltı ,:smile::v:
Edit (16:46) Hay sizin ayağınıza…

Futbola ilgim yok denecek kadar azdır ama bu seneki maçların bazılarını sırf komikliğine izliyorum.Ya eşleşmeler çok komik oluyor mesela Galler-İran gibi ya da taraftar komik oluyor.Geçen İspanya trübününde göbekli bir Fenerbahçeli dayı vardı mesela ama nedense aşırı mutsuzdu ve ayakta dikiliyordu. :rofl:

Çünkü Fenerin maçı yok uzun bir süre :smile:

Atsalardı çok üzülürdüm valla :smiley:

Yanında da o klasik Arap kıyafetli birisi vardı o da aşırı eğleniyordu hoplayarak zıplayarak falan.Mükemmel bir ikili olmuşlardı kesinlikle :crazy_face:

Lütfen alık Arjantin son dakika golü yemesin amin. Messi’nin yüzü bari son turnvuasında gülsün.

Hele şükür kedi olalı bir fare kendisine yakalamayı basardi :grin::v:

1 Beğeni

Bugün büyük maç var. İspanya-Almanya
Japonya’nın Almanya’yı yenmesiyle Almanya için bu maç çok daha önemli oldu

2 Beğeni

Önceden çok takip ederdim ben de aslında ama bu sene saldım resmen derken acayip şeylerin olduğunu görüyorum. Çok acayip. Almanya’nın, Arjantin’in akıbeti ne olacak acaba? Japonya gruptan çıkacak mı? Ekvador nereye kadar ilerleyebilecek acaba? İran ne yapacak? Futbolcuların, antrenörün verdiği demeçler falan çok iyi. Başarılı olmalarını çok istiyorum. Ayrıca Almanya da sanırım ufak bir protesto yapmış turnuvanın geneline ve politik kısımlara dair. Doğru mu o?

Yani her takımın protestosu var. Bu lgbt ile ilgili Danimarka ve Almanyanın protestoları var. İran marş okumuyor ülkedeki baskıyı protesto ediyor. Sudi Arabistan hem iyi oynuyor hem de hocaları çok iyi. Artık herkes oynuyor bir şekilde. Japonların grubu da bu akşam herkes 3 puana dönebilir.

1 Beğeni