2022 Dünya Kupası

Fas Belçika karşısında 1-0 önde. Bir sürpriz daha mı geliyor yoksa

Böyle bitmez gibi duruyor. Her an 1-1 olabilir.

Edit: Yine şaşırmadım. :smiley: :smiley: Evren beni yanıltmak için elinden geleni yapıyor.

Belçika yatiş…
Berbat oynadılar zaten

1 Beğeni

Uğurlu geldin bak 2 oldu. :slight_smile:

Sais varken Batshuayi 'den taraf olacak değiliz. :slight_smile: Şimdi Kanada’yı destekleme zamanı.

1 Beğeni

Bu turnuvada uygulanan uzatma kararı çok iyi olmuş. Yerde yatıp kalkmayan oyuncu yok, değişiklik sırasında 40 saatte sahayı terkeden oyuncu yok, süre geçiren kaleciler yok. Bizim ligde de uygulanmalı.

2 Beğeni

Şşş çaktırmayalım lütfen. Evrene yanlış mesaj vererek gandırıyorum onu.

1 Beğeni

Martinez gibi vasat teknik direktöre tahammül ettikleri sürece Belçika’ya semer vuran daha çok olur. Premier Lig canavarı Trossard ve Milan’ın dinamosu De Ketelaare gibi adamlar varken, bitik Hazard ve Witsel gibi adamlara şans veriyor. Altın jenerasyonu çöp etmişti zaten bu turnuva tüy dikti.

4 Beğeni

Almanya hiç heveslenmesin derim…
Bu adamın laneti başka bir seviye :d

1 Beğeni

Brezilya’ya bir çelme gelse güzel olur
Portekiz-Uruguay güzel bir maç olsun
Kamerun-Sırbistan maçında Sırbistan’ı önde görüyorum
Gana yensin Kore’yi, alsın 3 puanı

Dün kupanın en iyi maçına tanık oldum: İspanya - Almanya. Ağzım açık izledim öyle bir keyif.

1 Beğeni

İlk 2 maç çok iyi
İlk maçta Sırbistan 3-1 öndeydi Kamerun 3-3 yaptı, berabere bitti.
Güney Kore-Gana maçında Gana 2-0 öndeydi, 2-2 oldu. Dakika 60

Gana 3-2 yaptı :fire:

1 Beğeni
2 Beğeni

Galler İngiltere maçı da gergin geçebilir. :smiley:

Ekvador - Senegal KG Var
Hollanda - Katar MS1 ve 1.5 üst
İran - ABD KG Var
Galler - İngiltere Deplasman 1.5 gol üstü

@erce İlk 2 maç geldi :slight_smile:
@erce İngiltere de geldi. İran gol atarsa 4’te 4.

Yattık fathim hep yattı oynayacak para kalmadı :smiley:

Tiktokçu zaman gezgini diye biri final sonucunu paylaşmış. Messi olmasa umurumda olmayacak düzdünya kupasına ilk ve son mesajım bu olsun.
resim

1 Beğeni

Konuyu ancak okudum. Bütün tahminler yatmış gerçekten. Değişik bir Dünya Kupası oluyor. Hiç merakım yok ama bu kupaya. Darısı 4 yıl sonraya :sweat_smile:

Futbolun bile nostalji olarak hafızamızda yer edineceğini hiç düşünmemiştim. Bundan 5 sene sonra inanılmaz bir ilgisizlik dönemi başlayabilir.

Yani Ben türkdüğümü yaladım. Bu kupa çok vasat geçer izlemem diyordum. İzlemedik maç kalmadı. ÖZelllikle küçüklerin büyükleri yenmesi çok keyif verici. Katar hariç ki hakederek katılmıyorlar her takım oynuyor. Tabi tecrübeli yıldızlı takımlara göre işleri zor ama bir çeyrek finalde Galler, Ekvador, Gana, İran, Kore gibi takımlar görmek şaırtmaz. Hatta yarı finalin bile bir ayağı olabilir bu takımlar.

2 Beğeni