24. İzmir Kitap Fuarı (Üstelik yılın ilk yeşil eriği fırsatları ile:) )

Ben de Kırmızı Kedi standında demirbaşım :slight_smile:
Gelebilecek arkadaşları beklerim.

3 Beğeni

Aynen bu şekilde güncelledim :slight_smile: Görüşmek üzere o halde. Mutlaka uğrayacağım/uğrayacağız. Dev rozetlerimizden tanıyabilirsiniz.

Başka? Başka? Kimler geliyor :slight_smile: ?

1 Beğeni

6-7 nisanda gitmeyi düşünüyorum ama adım atabilecek seviyeye ulaşınca gelmeyi de düşünmüyor değilim.:grin:

Geçici olarak 6-7 Nisan olarak ekledim :slight_smile:

13 Nisan’da Kent Kitap standında olma ihtimalim var. Şehir dışından geleceğim için net değil ancak 11-12 Nisan gibi netleşir sanırım :slight_smile: Kısmet olur da gelebilirsem eğer sizlerle görüşmekten memnuniyet duyarım.

2 Beğeni

Sizi de not düşerek ekledim :slight_smile:

1 Beğeni

Siz her gün orada mısınız yoksa yazdığı gibi 14 Nisan mı sadece?

Yakama gül takmalı mıyım? :grin:

Rıhtım rozetlileri takip edin :smiley:

Ben genelde buluşmaya birkaç gün kala buluşma noktası belirtiyorum.

Hayır, her gün orada değilim. 14 Nisan’da buluşma için geleceğim. Hafta içi başka arkadaşlar sürükleyip götürebilir ayrıca. Ne zaman kitap fuarı olsa, “Sen bu işten anlıyorsun,” diyen koluma girip beni kitap alışverişine danışman olarak götürüyor :smile: Bacak ağrısı olmasa fena meşgale değil aslında.

“Üstümde Tolkien tişörtü var,” demeyin de ne yaparsanız yapın. Hiç tanımadığım insanları öpüyorum sonra yanlışlıkla :sweat_smile:

10 Beğeni

Çok şanslısınız Tolkien tişörtüm yok :rofl: Buluşma noktası belirlenecekse sıkıntı olacağını düşünmüyorum. :grinning:

1 Beğeni

Darılıyorum :smiley: ve ne yazık ki bu sene katılamıyorum :frowning:

1 Beğeni

Gün itibari ile bugüne kadar yayınevlerinin açıklamış olduğu imza etkinlikleri.

Tüh :confused: Ben de Ege de gelir mi acaba diye düşünüyordum. Üzdün. Neyse, bir dahaki fuara artık.

2 Beğeni

Ah be. Keşke gidebilsem ehehehe. Belki bir gün ben de gideceğim. Belki bir gün… Siz benim yerime de gidin. :smiley:

Normalde Ankara’da yaşamama rağmen büyük bir tesadüf eseri 1-12 Nisan arası İzmir’deyim. Ben orada olduğum süre içinde buluşma olursa gelmeyi çok isterim :slight_smile:

Ben gelemeyeceğim için evimde oturacağım. :disappointed:

(Erik yiyip, geyik yapanlara kem göz büyüsü yapacağım. :buyucu:)

Ondan sonra vay efendim köpek kovaladı, erik boğazıma kaçtı, kitapların yarısı eksik baskı çıktı, yağmur yağdı, şimşek çaktı, fırtına çıktı, deniz taştı filan ben anlamam. Ben gelemiyorsam kimse eğlenemeyecek. (Neden bilmiyorum gerçi. Ben gelemiyorsam bundan size ne? Bunu daha sonra şey yapacağım.)

Biz gelemeyenlerin yerine de gezip fotoğrafları buraya koyun da biz de daha çok büy… yani oradaymış gibi hissedelim. :smirk:

3 Beğeni

O halde yolu fuara dusenler yollari tam fuara dusmek uzereyken bu baslik altina yazarlarsa en azindan tatli bulusma anlari yasanabilir.

Sana kutur kutur erik yanina Inspection koyup fotograf atacagim.

Bay.

1 Beğeni

Kötü kadın Aslı. :rofl: Seni kayıracaktımdı ben. :sob:

3 Beğeni